КМДА Київська міська державна адміністрація


Прийом робіт на ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУу 2018-2019 н. р. розпочато!

   «Перші ластівки» на Дегтярівську 31а, де відбувається прийом робіт на ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту, вже «прилетіли»! Розпочався прийом науково-дослідницьких робіт на ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту, які цього року стали результатом наукових пошуків юних киян!

   Нагадуємо, що цього року  контрольна робота на ІІ етапі Конкурсу буде проведена у формі ЗНО. А контрольні роботи з таких предметів, як: історія, українська мова та література, біологія та географія – будуть проведені у форматі  комп’ютерного тестування.

   Також задля підвищення якості науково-дослідницьких робіт наших вихованців, впровадження сучасних програмних засобів в організацію освітнього процесу, сприяння академічній доброчесності Київською МАН організована перевірка робіт учасників конкурсу на сервісі перевірки академічних тестів на плагіат Unicheck (unicheck.соm) та сервісу визначення авторства EMMA (emmaidentity.com), розробниками яких є компанія «Антиплагіат». 

   Детально ознайомитися з інформацією щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту ви можете за посиланням http://kyiv.man.gov.ua/zakhody 

   Сподіваємось, що прозорість і доброчесність стануть константами міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту! 

  Під час проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ у КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» організовано «гарячу» телефонну лінію. З питань організації та проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт ви можете звернутися за телефоном: (044) 451-73-81 

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.