КМДА Київська міська державна адміністрація


Інформація про підготовку навчальних закладів  до початку 2014-2015 навчального року

 Підготовка до нового навчального року станом на 13.08.2014

Голосіївський

Відбулась нарада з питань готовності закладів освіти Голосієва до нового навчального року

Дарницький

Деснянський

У Деснянській райдержадміністрації обговорили стан підготовки закладів освіти до нового навчального року

Дніпровський

У Дніпровському районі обговорили стан підготовки закладів освіти Дніпровського району до нового навчального 2014-2015 року

Оболонський

В Оболонському районі провели нараду з питань підготовки навчальних закладів до початку нового навчального року

Оболонь готується до нового навчального року

Печерський

У Печерському районі провели нараду з питань підготовки навчальних закладів до початку нового навчального року

Подільський

Дитячі садочки та загальноосвітні школи Подільського району до нового навчального року готові

Святошинський

У Святошині відзвітували про хід підготовки навчальних закладів до нового навчального року та подякували головам батьківських комітетів за активну підтримку освітньої галузі району (фото)

Солом'янський

Хід підготовки

Шевченківський

Відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 21.05.2014 №621 «Про підготовку навчальних закладів міста Києва до початку 2014-2015 навчального року» одночасно з підготовкою до нового навчального року здійснюється  підготовка закладів освіти до опалювального сезону.

Крім того, Київською міською державною адміністрацією затверджено 5 розпоряджень, що надасть можливість покращити матеріально-технічний стан навчальних закладів міста.

Зокрема, буде відновлено роботу 12 дошкільних навчальних закладів, з них: 2 дошкільні навчальні заклади, які тривалий час не працювали, ще у 10 працюючих дошкільних навчальних закладах буде виконано капітальний ремонт приміщень, які вивільнені після оренди. Загалом кількість дошкільних місць збільшиться на 1050.

Також буде замінено вікна у 39 дошкільних навчальних закладах, виконано капітальний ремонт харчоблоків із заміною обладнання у 28 навчальних закладах. 

Планується  реалізація пілотних проектів: Деснянський район - впровадження сучасних методів доочищення у навчальних закладах, Солом’янський район -  впровадження автоматизованої системи контролю споживання енергоносіїв у навчальних закладах.

Станом на 17.07.2014 у ДНЗ № 583 (Дніпровський район) виконано заміну вікон на металопластикові, у ДНЗ № 63 (Солом’янський район) виконано ремонт групових приміщень, У ШДС «Дивоцвіт» (Подільський район) виконано ремонт фасаду. При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.