Головна  →  Освіта  →  Професійно-технічна освіта

Професійно-технічна освіта міста Києва:

Переваги професійно-технічної освіти

Професійно-технічна освіта відзначається доступністю надання освітніх послуг. Учні професійно-технічних навчальних закладів здобувають робітничу кваліфікацію поряд з отриманням базової та повної загальної середньої освіти; можуть навчатися без отримання повної загальної середньої освіти та на базі повної загальної середньої освіти; здобувають вищу освіту на рівні кваліфікаційних вимог молодшого спеціаліста; робітничу кваліфікацію отримують діти із обмеженнями життєдіяльності; здійснюється підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації незайнятого населення.

Закладами професійно-технічної освіти створена ефективна ситстема соціального партнерства з роботодавцями – представниками інтересів економічної та соціальної сфери розвитку міста для забезпечення місцями виробничої практики учнів, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, професійного зросту молоді, отримання гарантованого першого робочого місця за обраною професією, здійснення кар’єрного зросту.

Випускники професійно-технічних навчальних закладів мають можливість продовжити навчання у ВНЗ за професійним спрямуванням на ІІ – ІІІ курсі.

Необхідні документи для вступу

Згідно Закону України «Про професійно-технічну освіту» прийом громадян до професійно-технічних навчальних закладів здійснюється в порядку, встановленому навчальним закладом на підставі типових правил прийому до професійно-технічних навчальних закладів, якими встановлено наступний перелік документів, необхідних для вступу до професійно-технічного навчального закладу:

  1. Заява на ім’я директора навчального закладу;
  2. Оригінал документу про базову загальну середню освіту (свідоцтво) та додаток або оригінал документу про повну загальну середню освіту (атестат) та додаток;
  3. Свідоцтво про народження (для осіб, які за віком не мають паспорта) + копія;
  4. Паспорт (при наявності) + копія;
  5. Медична довідка за формою 086-у;
  6. Довідка про реєстрацію місця проживання/перебування;
  7. Довідка з місця проживання сім’ї та реєстрація;
  8. Ідентифікаційний код + копія;
  9. 6 фотокарток розміром 3 х 4 см.

 Професійно-технічні навчальні заклади м.Києва

Версiя для друку