КМДА Київська міська державна адміністрація


Розпочали свою роботу дитячі табори відпочинку з денним перебуванням на базі навчальних закладів Оболонського району, працюватимуть  табори до 26 червня. Усього відкрито 11  пришкільних таборів, в них перебуває 970 дітей. 
У преважній більшості табори організовуються для дітей молодшого шкільного віку, в першу чергу з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також інших пільгових категорій.

Забезпечують роботу таборів кваліфіковані педагогічні кадри. Для організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей працюють в таборах гуртки, секції позашкільних навчальних закладів. Підготовлена велика програма культурно-масових заходів: культпоходи в театри, кінотеатри, екскурсії, відпочинок в паркових зонах міста тощо.
2 червня до ЦТДЮ на "Карусель розваг" з нагоди відкриття відпочинкової зміни  завітали перші відвідувачі  шкільних таборів,  на стіні кожна дитина залишила свій автопортрет.

Відбулось урочисте відкриття пришкільного табору «Сходинки до інформатики». Саме тут вихованці закладу зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різ них видах спорту, помалювати, помандрувати видатними місцями нашого чудового міста.

Гарних Вам вражень!!!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.