КМДА Київська міська державна адміністрація


Інформація про вступну кампанію 2021 

 За інформацією МОН, вступна кампанію цьогоріч відбуватиметься у липні 2021 року, щоб і вступники, і члени приймальних комісій мали час на відпочинок перед початком нового навчального року. Оскільки ще не відомо, як буде розвиватися ситуація з поширенням коронавірусу, майже всі вступники зможуть подавати заяви на вступ в електронному вигляді. Для реєстрації електронного кабінету необхідно мати хоча б один сертифікат ЗНО та документ про повну загальну середню освіту, виготовлений в Україні з використанням фотополімерних технологій. Також планується зробити можливим подання документів на зарахування дистанційно: безпосередньо через електронний кабінет вступника з використанням електронного підпису.

Для вступників на спеціальності гуманітарного та соціального спрямування обов’язковим залишиться ЗНО з української мови та літератури, вступники ж на інші спеціальності зможуть скористатися правом проходити тестування лише з української мови. Фахівці Українського центру оцінювання якості (УЦОЯО) запевняють, що тест з української мови міститиме й компетентнісні завдання, які передбачають знання літератури. Сертифікати ЗНО з української мови та літератури 2018-2020 рр. можна буде використовувати для вступу на всі спеціальності.

Також для більшості спеціальностей значно розширений перелік предметів ЗНО, які можуть використовуватись як третій конкурсний предмет (див. Додаток 4 до Умов прийому).

Встановлено обмеження кількості заяв, які вступник зможе подати на небюджетні конкурсні пропозиції (контракт) – загалом не більш ніж 30 заяв. Крім того, для уникнення непорозумінь із наданням рекомендацій на контракт, заяви тих вступників, які зараховані на бюджет, будуть автоматично виключені на всі інші конкурсні пропозиції за винятком випадків, коли вступник сам виявить бажання їх залишити (якщо планує навчатися більш ніж за однією освітньою програмою, більш ніж в одному закладі освіті тощо).

Що зміниться для вступників на магістратуру? Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) до магістратури буде обов’язковим для всіх спеціальностей. Для надання більшої ваги фаховому вступному випробуванню запроваджено вагові коефіцієнти – тепер заклад зможе збільшити вагу бала за фахове випробування, залишивши на іспит з іноземної мови щонайменше 25%.

Вступники до магістратури зможуть використовувати результати ЄВІ 2020-го та 2021 року, результати єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) – тільки 2021 року.

З детальною інформацією та правилами прийому можна ознайомитися на офіційних сайта закладів освіти нижче.

Умови прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2021 році (наказ МОН №1342 від 30.10.2020). 

 

Заклади вищої освіти міста Києва

Київський університет імені Бориса Грінченка

Заклади фахової передвищої освіти міста Києва

Київський
фаховий коледж
прикладних наук
Київський фаховий
коледж електронних
приладів
Київський
механіко-технологічний
фаховий коледж
Київський
професійно-педагогічний
коледж імені
Антона Макаренка
Київський фаховий
коледж будівництва
архутектури та дизайну
    
Київський
коледж
транспортної інфраструктури
 Київський
авіаційний технікум
Київський електромеханічний фаховий коледж
 Київський енергетичний коледж
 Київський державний коледж туризму та готельного господарства
 
ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ПИТАННЯ: 

 

 

 

 

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.