КМДА Київська міська державна адміністрація


2 жовтня 2020

Кібербезпека у діяльності Київської МАН

Кібербезпека у діяльності Київської МАН

Кібербезпека – один зі стратегічних напрямів розвитку сучасного IT в усьому світі. Свідченням цього є той факт, що у Європі вже декілька років поспіль проводиться місячник кібербезпеки, до якого 3 роки тому приєдналася Україна.

У Київській МАН це також один із пріоритетних напрямів, яким надається особлива увага. Підтвердженням цього є те, що 2 роки тому було створено відділення безпеки і оборони, однією з секцій якого є секція «Кібербезпека». Вихованці Київської МАН є неодноразовими переможцями всеукраїнських і міжнародних конкурсів відповідного профілю. А сьогодні за підтримки провідних національних структур з нацбезпеки, а також Київської МАН відбувся День кібербезпеки в навчальних закладах України.

Учасниками форуму стали найавторитетніші заклади освіти, а спікерами – ректори та директори закладів, а також високопосадовці, що відповідають за зміцнення безпеки українських громадян в інтернет-просторі. Цей форум є початком проведення в Україні ІІІ-го місячника кібербезпеки, в рамках якого Київська МАН проведе ряд заходів, котрі будуть анонсовані найближчим часом.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.