Головна  →  Новини  →  21 листопада 2017

«Краєзнавчий квест» до Дня Гідності та Свободи

«Краєзнавчий квест»  до Дня Гідності та Свободи

18.11.17 року відбувся ХІІ етап гри-конкурсу «Краєзнавчий квест» за маршрутом: «Софійська площа – Майдан Незалежності». Даний захід присвячений подіям Революції Гідності ставив на меті вивчення учасниками історії та культури рідного краю, явищ соціального життя, ознайомлення з минулими та сучасними державотворчими процесами нашої країни, виховання в особі школяра свідомого громадянина на прикладі героїчних вчинків справжніх патріотів України. 

Гра-конкурс проводилася у трьох вікових групах: молодшій; середній та старшій. До заходу долучилися команди загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів (КПНЗ «Київський дитячо-юнацький центр туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання», ЦДЮТ Дарницького, ПДЮТ та ЦДЮТ Солом’янського районів) та представники громадських об’єднань дітей та молоді (Асоціація ґайдів України, ГО «Юнацький корпус»).

Із заявлених 55 команд участь у грі-конкурсі взяла 51 різновікова команда. Найбільшу кількість команд представили такі райони, як: Дарницький (13), Деснянський (8), Дніпровський (6) та Солом’янський (6). Усього понад 360 учасників. 

Переможцями ХІІ етапу «Краєзнавчого квесту» стали:

Молодша вікова група

І місце – СЗШ № 188 Дніпровського району;

ІІ місце – СЗОШ № 67 Солом’янського району;

ІІІ місце – ОКЦ «Дивосвіт»;

Середня вікова група

І місце – Русанівський ліцей Дніпровського району;

ІІ місце – ЦДЮТ Дарницького району;

ІІІ місце – СЗШ № 291 Дарницького району;

Старша вікова група

І місце – гімназія № 178 Солом’янського району;

ІІ місце – ЦДЮТ Дарницького району;

ІІІ місце – ЗНЗ «Спеціалізована школа №2» Подільського району.

Перейти до спискуВерсiя для друку