Головна  →  Новини районів  →  11 грудня 2017

У середніх закладах освіти Оболонського району відбувся Всеукраїнський тиждень права

У середніх закладах освіти Оболонського району відбувся Всеукраїнський  тиждень права

У перший день цього тижня в нашій школі з нагоди  проголошення Загальної декларації прав людини була організована виставка «Права людини понад усе», яка дає можливість дітям ознайомитись з основними правами і свободами людини.

У цьому році проведення тижня права в нашій школі має свої особливості. Учні знайомляться не лише з правами людини, а із Глобальними цілями сталого розвитку, які були прийняті Генеральною асамблеєю ООН.

Напередодні ЮНІСЕФ закликала волонтерів, вчителів та директорів шкіл приєднатися до «Найбільшого уроку у світі». Директор школи Мірошниченко С.А. в цікавій формі провела ряд заходів для учнів про Глобальні цілі та права дитини для того, щоб голос кожної дитини був почутий.

Учні 5-Б класу із задоволенням переглянули ролик «Що таке цілі сталого розвитку» та провели акцію, щоб привернути увагу інших до розповсюдження інформації про глобальні цілі та виклики, які стоять перед нами.

Долучилися до заходів, присвячених Всеукраїнському тижню права, і учні. Так учениці 11-Б класу Сергєєва Поліна і Фасоля Юлія підготували для учнів 5-7 класів цікаву лекцію про ООН і права людини.

А наступного дня для команд з представників учнів 5-7 класів провели гру, де кожен міг виявити ініціативу для вирішення глобальних проблем планети.

6 грудня, в 9 – Б класі відбувся правовий брейн-ринг «Права людини». Між собою змагалися команди «Захисники права» та «Юристи». Дітям були запропоновані цікаві завдання, використовувалися відео «Із історії прав людини» та ролики , які допомагали розпізнавати права людини. Учні показали свої знання, проявили кмітливість, толерантність до суперників. З рахунком 14: 12 перемогу отримала команда «Юристи». Велика подяка вболівальникам, які також були досить активними і приходили на допомогу командам.

Перейти до спискуВерсiя для друку