В усі часи, у націй і народів
У вирії життєвих перехресть
Були скарбами (найвища цінність) щастя і свобода,
Звитяга, мужність, відданість і честь!
По це заявила директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олена Фіданян під час нагородження переможців міського військово-спортивного національно-патріотичного конкурсу серед учнівської молоді міста Києва «Честь та звитяга», присвяченого 100-річчю Бою під Крутами.
На вихідних у столиці відбувся військово-спортивний національно-патріотичний конкурс "Честь та звитяга", присвячений 100-річчю Бою під Крутами, у якому взяли участь 37 команд та понад 500 учасників з різних закладів освіти Києва. Діти змагались у перетягуванні канату, метання умовної «гранати», вмінні шикуватись та співати патріотичних пісень, та, навіть, розбиранні та складанні муляжу автомата - зазначила Олена Фіданян.
Вона додала, що сьогодні під час заходу будуть нагороджені кубками, грамотами та медалями переможці змагань у номінаціях:
КОНКУРС «СТРОЮ ТА ПІСНІ»:
Київський військовий ліцей імені Івана Богуна - І місце
СЗШ №45 Подільського району - ІІ місце
"Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою", Шевченківський район - ІІІ місце
ЗМАГАННЯ «ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТУ»:
Ліцей №142, Солом’янський район - І місце
Київський військовий ліцей імені Івана Богуна - ІІ місце
СЗШ № 292, Деснянський район - ІІІ місце
КОНКУРС «НЕПОВНЕ РОЗБИРАННЯ ТА СКЛАДАННЯ АК»:
Кравецька Анастасія, "Київський професійний коледж з посиленою військовоюта фізичною підготовкою", Шевченківський район - І місце
Шевченко Павло, СЗШ № 321, Деснянський район - ІІ місце
Сидоренко Богдан, СЗШ № 321, Деснянський район - ІІІ місце
КОНКУРС «СПОРЯДЖЕННЯ МАГАЗИНА АК»:
Головченко Анастасія -"Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" Шевченківський район - І місце
Холджаєв Комалхон - СЗШ № 321 Деснянський район - ІІ місце
Пасічник Владислав - СЗШ № 308 Деснянський район - ІІІ місце
ЗМАГАННЯ «МЕТАННЯ УМОВНОЇ «ГРАНАТИ» В ПРИМІЩЕННІ
Одинецький Віталій, «Юнацький корпус» - І місце
Рязанов Євген, «Київський професійний» коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою", Шевченківський район - ІІ місце
Маринчак Анастасія, СЗШ № 45, Подільський район - ІІІ місце
ЗМАГАННЯ «ЗГИНАННЯ ТА РОЗГИНАННЯ РУК В УПОРІ»
Гура Ростислав, СЗШ № 276, Деснянський район - І місце
Секіріни Артем, Київський військовий ліцей імені Івана Богуна - ІІ місце
Лістус Тимофій , "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою", Шевченківський район - ІІІ місце
Хочу, щоб ви, наша молодь, виростали щасливі та жили у мирній країні - побажала Олена Фіданян учасникам та переможцям змагань.
Організатори заходу: Департамент освіти науки, молоді та спорту та КПНЗ «Київський дитячо-юнацький центр туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання».
Співорганізатором заходу є Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою, ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО", ГО «Юнацький корпус», Київський міський військовий комісаріат та Київська міська організація Товариства сприяння оборони України.