Головна  →  Новини районів  →  8 лютого 2018

Районний науково-практичний семінар директорів закладів загальної середньої освіти «Інтеграція як освітня стратегія Нової української школи. Від теорії до практики в програмі «Початкова школа – освіта для життя»»

Районний науково-практичний семінар директорів закладів загальної середньої освіти «Інтеграція як освітня стратегія Нової української школи. Від теорії до практики в програмі «Початкова школа – освіта для життя»»

На виконання плану заходів управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації з підготовки до Нової української школи    07 лютого в загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ступенів        «Гімназія № 34 «Либідь» ім. Віктора Максименка» Подільського району м. Києва відбувся районний науково-практичний семінар директорів закладів загальної середньої освіти «Інтеграція як освітня стратегія Нової української школи. Від теорії до практики в програмі «Початкова школа – освіта для життя»» за участі Батечко Олени В’ячеславівни, начальника відділу загальної середньої освіти та інклюзивного навчання та Святенко Олени Володимирівни, головного спеціаліста відділу загальної середньої освіти та інклюзивного навчання Департаменту освіти та науки, молоді та спорту, а також Ліннік Олени Олегівни, доктор педагогічних наук, професор кафедри початкової освіти Педагогічного інституту КУ ім. Б. Грінченка,Івашньової Світлани Володимирівни, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук,  Гейхман Зої Леонідівни,заступник директора  Університетського коледжу Інституту післядипломної педагогічної освіти КУ ім. Б. Грінченка.

У творчій та креативний атмосфері була проведена панельна  дискусія між директорами закладів освіти та науковцями Київського університету  ім. Б. Грінченка, фахівцями Департаменту освіти та науки, молоді та спорту були надані вичерпні роз’яснення щодо актуальних питань сучасного освітнього процесу та основних напрямків підготовки до Нової української школи, директори відвідали уроки в експериментальних класах за програмою «Початкова школа – освіта для життя».

Перейти до спискуВерсiя для друку