Головна  →  Новини районів  →  12 лютого 2018

Участь закладів освіти Святошинського району у проектах бюджетного фінансування в контексті індексу інклюзії

Участь закладів освіти Святошинського району   у проектах бюджетного фінансування в контексті індексу інклюзії

Закон України «Про освіту» визначає «освіту», як головний державний пріоритет, що забезпечує інноваційний, соціально-економічний і національно-культурний розвиток суспільства. Керівник закладу освіти, як ефективний менеджер, розбудовує державну політику у сфері освіти на місцях.

Осучаснення освітнього середовища, надання можливості вибору педагогічного інструментарію можна розглядати, як мотивацію для окремих педагогів та педагогічних колективів. Проекти бюджетного фінансування сприяють можливостям педагогів реалізувати передовий педагогічний досвід і кращі практики, підвищенню якості освітнього процесу, підтримці творчої активності педагогічних колективів, реалізації інноваційних підходів до управлінської діяльності.

Важливим фактором, який сприяє залученню колективів закладів освіти до заходів та проектів, є командна робота «управління освіти-заклад освіти». Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації підтримує ініціативи педагогів і колективів закладів освіти. 07 лютого 2018 року під час спільної наради РУОМС та керівників закладів загальної середньої освіти, у контексті роботи мультидисциплінарної команди, розглянуто стратегію розвитку закладів освіти району з можливістю участі у громадських проектах та щорічному загальноміському конкурсі проектів на отримання грантів Київського міського голови за напрямами «Здорова дитина», «Чуйне серце», «Заклад з ідеєю», «Перспектива освіти». Проект «Участь закладів освіти Святошинського району у проектах бюджетного фінансування в контексті індексу інклюзії» - довготривалий, адже потребує зміни шаблонів і стереотипних поглядів у керівників та педагогів, які ще не визначились або діють нерішуче. Однак, віра у гуманістичні педагогічні ідеї, якісно нову освіту, глибокий зміст соціальної інклюзії надихає до успіхів і подолання будь-яких бар’єрів!

Перейти до спискуВерсiя для друку