КМДА Київська міська державна адміністрація


16 квітня 2018

Фестиваль дитячої творчості «Ми - таланти твої, Україно!» серед дітей закладів дошкільної освіти Печерського району

Фестиваль дитячої творчості «Ми - таланти твої, Україно!» серед дітей закладів дошкільної освіти Печерського району

          12.04.2018 року на сцені Київського Палацу дітей та юнацтва відбувся фестиваль дитячої творчості «Ми - таланти твої, Україно!» серед дітей закладів дошкільної освіти Печерського району міста Києва, який перетворився у справжнє свято для дітей та дорослих.

         Фестиваль проведений за ініціативи управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації   та підтримки Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

          У фестивалі взяли участь 155 дітей з дев’ятнадцяти закладів дошкільної освіти району, а саме: № 1, № 46, № 107, № 143, № 152, № 171, № 205,      № 241,  № 265,  № 273, № 298, № 377, № 378, № 457, №  458, № 498, № 632,    № 653, № 731, які представили свої вірші, танці, хореографічні композиції, та гуморески. Тут все: і щира любов до славного Печерська, захопленість красою української землі, і ніжне слово про материнську ласку, про святу нашу  мову - одну з наймелодійніших мов світу, що дає нам можливість відкрити для себе різнобарвний світ дитячих вражень.

З вітальним словом до учасників та гостей фестивалю звернувся Дмитро

Загуменний – Перший заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, теплі слова пролунали від  начальника управління освіти та інноваційного розвитку Печерської райдержадміністрації Тетяни Копил.

      Учасники фестивалю створили святкову атмосферу та викликали яскраві емоції у всіх присутніх.  При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.