Головна  →  Новини  →  18 травня 2018

В столиці відбувся міський етап Всеукраїнських итячих спортивних ігор "Старти надій"

В столиці відбувся міський етап Всеукраїнських  итячих спортивних ігор "Старти надій"

16-17 травня 2018 року на спортивній базі «Навчально-виховного комплексу» Спеціалізованої школи І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням природничих наук – ліцею № 293» Деснянського району міста Києва              та спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 6 Шевченківського району міста Києва відбулися змагання міського етапу  Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів 7-х класів закладів загальної середньої освіти  «Старти надій».

Більше 120 хлопців та дівчат з 9 районів міста Києва демонстрували свою вправність у різних видах програми, таких як: біг на 60 метрів (хлопці та дівчата);  стрибок у довжину з розбігу ( хлопці та дівчата); естафета 8 х 50 метрів (4 юнаки та 4 дівчини), плавання на 25 метрів; піднімання тулуба з положення лежачи в сід за 1 хвилину (юнаки та дівчата); кидання м’яча на відстань.

У напруженій боротьбі головні-золоті командні нагороди завоювали  школярі середньої загальноосвітньої школи № 104 ім. О.Ольбжича Оболонського району, срібло здобула команда ліцею № 208 Дніпровського району, третє місце виборола команда  спеціалізованої школи № 197 імені Дмитра Луценка Святошинського району столиці. Також отримали відповідні дипломи усі учасники змагань, які продемонстрували кращі результати в окремих видах програми змагань.

Вітаємо школярів з яскравим виступом та гарними результатами !

Перейти до спискуВерсiя для друку