Головна  →  Новини  →  16 липня 2018

Відбулося закриття ІІІ (Всеукраїнського) етапу гри «Джура – 2018: Наддніпрянська Січ»

Відбулося закриття ІІІ (Всеукраїнського) етапу гри «Джура – 2018: Наддніпрянська Січ»
У приміщенні Верховної Ради України відбулося урочисте закриття ІІІ Всеукраїнського етапу гри та нагородження переможців за різними номінаціями.
 
У заході взяли участь народні депутати - перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович та голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За національно-патріотичне виховання» Ігор Артюшенко, а також Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
 
Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») проводиться Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді. Гра є системною формою позакласної роботи з морально-етичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів, зазначених у Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, затвердженої Указом Президента України № 580 від13 жовтня 2015 року.
  
ІІІ (Всеукраїнський) етап гри «Джура – 2018: Наддніпрянська Січ» проходив у м.Переяслав-Хмельницький Київської обл. у формі наметового таборування.
 
Джерело: rada.gov.ua
 
Перейти до спискуВерсiя для друку