Головна  →  Анонси  →  28 листопада 2018

29 листопада протестують роботу системи автоматичної пожежної сигналізації у загальноосвітньому закладі Святошинського району

29 листопада протестують роботу системи автоматичної пожежної сигналізації у загальноосвітньому закладі Святошинського району

29 листопада о 12:00 у спеціалізованій школі № 40 Святошинського району Києва відбудеться тестування роботи системи автоматичної пожежної сигналізації у режимі реального часу. Про це повідомили у Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації.

У заході братимуть участь голова РДА Володимир Каретко, начальник районного управління освіти, молоді та спорту Юрій Дубовецький, представники компанії-проектанта системи АПС.

«Безпека дітей під час навчального процесу для нас – на першому місці. Ми залучаємо значні бюджетні кошти на оновлення роботи протипожежної безпеки у закладах освіти: встановлюємо системи сигналізації, закуповуємо сучасне протипожежне обладнання, проводимо ремонти електромереж, заміну систем ізоляції тощо», – зазначив Володимир Каретко.

Протягом 2018 року на організацію протипожежної безпеки в освітніх закладах Святошинського району з бюджету міста Києва виділено 43,3 млн грн, із яких на встановлення, обслуговування та монтаж АПС передбачено – 36,9 млн грн. До завершення поточного року системи АПС будуть встановлені на 40 об’єктах у 13 загальноосвітніх, 23 дошкільних і 2 позашкільних навчальних закладах району.

Джерело: https://bit.ly/2FH5EVQ

Перейти до спискуВерсiя для друку