Головна  →  Анонси  →  7 грудня 2018

Міські змагання з вогневої підготовки серед учнів закладів освіти «Снайпер столиці» - 2018

Фінал змагань з вогневої підготовки серед учнів закладів освіти міста Києва «Снайпер столиці», приурочених до ДняЗбройних Сил України, буде проведено протягом двох днів:

07 грудня – на базі Професійно-технічного навчального закладу «Спортивно-технічний центр «Відродження» (вул. Юрія Іллєнка, 46-А), 15.00;
08 грудня – на базі Національного педагогічного університету імені     М.П. Драгоманова (вул. Тургенєвська, 3/9), 10.00.
Разом з цим, 08 грудня на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (вул. Тургенєвська, 3/9) проходитиме військово-спортивний захід  «Ми - сини твої, Україно» до Дня Збройних сил України (рої середнього віку гуртківців «Сокіл» («Джура») та міські змагання з національного виду спорту «Хортинг» розділ «Сутичка».
          Загальна кількість учасників в заходах – 500 осіб
 Організатори Змагань:
         Департамент освіти і науки міста Києва;
         Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання;
          Партнери:
Київський міський військовий комісаріат;
         Київська міська організація Товариства сприяння обороні України;
         ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО»;
ГО «Славетні епохи України»;
ГО «Юнацький корпус»;
ГО "Професійно-технічний навчальний заклад "Спортивно-технічний центр  «Відродження».
Довідково:
Змагання з вогневої підготовки серед учнів закладів освіти міста Києва «Снайпер столиці» започатковано у 2005 році та традиційно проводяться щороку до Дня Збройних Сил України.
Мета змагань: військово-патріотичне виховання учнівської молоді – майбутніх захисників Вітчизни, формування любові до своєї Батьківщини, виховання поваги до героїчного сьогодення українського народу, відданості його традиціям та надбанням, як важливий етап підготовки до майбутньої служби в Збройних Силах України, Національній гвардії України та інших силових структурах.

        

Координатор Змагань: Дмитро Примаченко,

акредитація представників ЗМІ за тел. 0636972354.

Перейти до спискуВерсiя для друку