Головна  →  Анонси  →  14 січня 2019

Освітяни Республіки Корея та України обміняються досвідом

15 січня о 09.30 у Корейському освітньому центрі в Україні (вул. Хрещатик, 8) відбудеться зустріч освітян Києва та Республіки Кореї.

Під час зустрічі планується демонстрація відкритих уроків корейськими фахівцями для українських колег, обговорення подальшої співпраці між країнами за участю  представників Міністерства освіти Республіки Корея, Посольства Республіки Кореї, Корейського фонду сприяння розвитку науки і творчості та Київської міської влади.

Інформуємо, що з 14 по 18 січня 2019 року 12 корейських педагогів, переможців конкурсів «Учитель року», відвідають Україну, щоб провести дискусії та спільні заняття з українськими колегами, переможцями й учасниками конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року».

16 січня 2019 року вчителі Республіки Кореї відвідають уроки у Києво-Печерському ліцей № 171 «Лідер» (вул. Лейпцизька, 11- А) та Кловському ліцеї № 77 (вул. Шовковична, 25).  Програмою заходу передбачено проведення круглого столу за участю українських та корейських педагогів.

17 січня вчителі Республіки Кореї проведуть уроки та обміняються досвідом у Київській гімназії східних мов № 1 (вул. Львівська, 25). Цього ж дня на запрошення українських колег корейські педагоги відвідають Київський планетарій та Національну оперу України.

 У рамках співпраці Корейського освітнього центру та Департаменту освіти і науки  міста Києва  планується  широкий обмін досвідом українських і корейських педагогів закладів загальної середньої освіти.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку