Головна  →  Новини  →  22 квітня 2019

Воркшоп «Батьки і школа: комунікація як крок до вирішення проблем шкільної освіти»

Воркшоп «Батьки і школа: комунікація як крок до вирішення проблем шкільної освіти»

Фахівці аналітичного відділу КНП «ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА» Казиміренко Т. , Дмитрієва Т. у суботу, 20 квітня,  взяли участь у воркшопі «БАТЬКИ І ШКОЛА: КОМУНІКАЦІЯ ЯК КРОК ДО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ», що був ініційований експертами з питань освіти: Олександром Андрощуком (благодійний фонд «Інституту розвитку освіти»), Тетяною Устименко (менеджер «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу»), Оленою Бондаренко (співзасновниця громадської організації «Батьки SOS»), Альоною Парфьоновою (співзасновницею громадської організації «Батьки SOS») та Зоєю Звиняцьківською (громадська організація «Смарт Освіта»).

Метою заходу було вироблення напрямів ефективної взаємодії усіх учасників освітнього процесу.

У теоретичній частині воркшопу Тетяна Устименко коротко презентувала цікаві факти про діяльність «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу», Олена Бондаренко проаналізувала найважливіші результати опитування батьків щодо проблем комунікації в освіті та основні правові норми для комунікації батьків і школи. Крім того, Зоя Звиняцьківська розповіла про концепцію створення меморандуму співпраці між усіма учасниками освітнього процесу.

У другій практичній частині учасники напрацювали правила конструктивної співпраці батьків і школи та презентували результати і пропозиції.

Перейти до спискуВерсiя для друку