Головна  →  Анонси  →  19 листопада 2019

Урочистості до Дня працівників позашкільної освіти

Урочистості до Дня працівників позашкільної освіти

Дата та час проведення: 20 листопада 2019 року, 12.00.

Місце проведення: Київський академічний драматичний театр на Подолі (Андріївський узвіз, 20).

У програмі заходу: урочистості та відзначення педагогічних працівників закладів позашкільної освіти міста Києва з подальшим переглядом вистави «Замовляю любов» за п’єсою Тетяни Іващенко.

Організатор: Департамент освіти і науки міста Києва.

Координатор: Ткаченко Вікторія, тел. 279 85 77, 098 259 93 25

 

Довідково  

Історія Дня позашкільника

         Розвиток позашкільної освіти в Україні, становлення закладів позашкільної освіти пов’язано з історичним, соціальним, економічним, політичним та культурним розвитком країни в цілому. Офіційним роком народження позашкільної освіти в Україні вважається 1918 рік, коли український педагог, прозаїк, літературознавець і громадський діяч Софія Федорівна Русова очолила Департамент дошкільної та позашкільної освіти в уряді молодої української держави, приділяючи значної уваги створенню національної системи виховання та освіти. Позашкільна освіта визнавалася нею не менш значущою ланкою у вихованні та формуванні молодої особистості на рівні з дошкільною та шкільною.

         Традиція проведення свята «День позашкільника» для працівників закладів позашкільної освіти  столиці була започаткована у 2002 році Головним управлінням освіти і науки КМДА у рамках акції «Театр - дітям». З 2009 року проведення Дня позашкільника приурочено до Всесвітнього дня дитини –        20 листопада.

Про позашкілля Києва

Позашкілля Києва створює для дітей та учнівської молоді столиці комфортний творчий освітній простір для вільного всебічного розвитку.

Для забезпечення творчих інтересів дітей та учнівської молоді у Києві функціонує 41 заклад позашкільної освіти комунальної форми власності, з яких  5 закладів міського та 36 – районного підпорядкування.

У закладах позашкільної освіти столиці педагоги працюють з дітьми за національно-патріотичним, художньо-естетичним, науково-технічним, спортивно-оздоровчим, туристсько-краєзнавчим,  еколого-натуралістичним,  дослідницько-експериментальним  та іншими напрямами.  

Позашкільною освітою в місті Києві охоплено 78 383 вихованців, яких навчають у 5086 гуртках  1993 педагоги. 

З понад шестисот дитячих творчих колективів закладів освіти Києва почесні звання «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив» мають 222 колективи: 110 колективів – звання «Зразковий» та 112 – «Народний».

Перейти до спискуВерсiя для друку