Головна  →  Департамент  →  Конкурси на заміщення вакантних посад  →  2021  →  Центр пофесійного розвитку педагогічних працівників м. Києва
УВАГА!
Прийом документів від кандидатів на зайняття посад педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва продовжено до 26 січня 2022 року
УВАГА!!!
Оголошується конкурс на зайняття посад педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва

Протокол №1 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва

 До уваги кандидатів
на зайняття посади директора Центру професійного розвитку
педагогічних працівників м. Києва

20 грудня 2021 року конкурсною комісією з відбору кандидатури на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва здійснено перевірку поданих кандидатами на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва документів на відповідність встановленим вимогам.

За результатами перевірки конкурсною комісією поданих документів прийнято рішення про допущення до участі у конкурсному відборі кандидата:

1. Рогову Аліну Андріївну.
 
За результатами перевірки конкурсною комісією поданих документів та неявкою кандидата на конкурсний відбір прийнято рішення про недопущення до участі у конкурсному відборі кандидата:

1. Короід Тетяни Вікторівни. 

До уваги членів конкурсної комісії
з відбору кандидатур на посаду директора
Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва

20 грудня 2021 року об 11.00 год. у приміщенні КНП «Освітня агенція міста Києва» (вул. Кудряшова, 12/14) відбудеться засідання конкурсної комісії.

До уваги членів конкурсної комісії
з відбору кандидатур на посаду директора
Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва

20 грудня 2021 року об 11.00 год. у приміщенні КНП «Освітня агенція міста Києва» (вул. Кудряшова, 12/14) відбудеться засідання конкурсної комісії.

 На порядку денному питання:

 1. Про ознайомлення членів конкурсної комісії з Порядком проведення конкурсу на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва.

 2. Про обрання голови та секретаря конкурсної комісії.

 3. Про перевірку поданих кандидатами документів щодо відповідності встановленим вимогам та прийняття рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсному відборі.

 4. Про результати тестування на знання законодавства у сфері освіти України. Допуск кандидатів на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва до наступного конкурсного випробування.

5. Про роботу конкурсної комісії під час публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва. Захист кандидатами перспективних планів розвитку Центру.

6. Обрання лічильної комісії.

7. Підведення підсумків. Визначення переможця конкурсу.

Запрошуємо членів конкурсної комісії для участі у засіданні.

 До уваги кандидатів на посаду директора

Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва

20 грудня 2021 року об 11.40 год. у приміщенні КНП «Освітня агенція міста Києва» (вул. Кудряшова, 12/14) відбудеться конкурсний відбір на посадудиректора Центру професійного розвитку педагогічних працівників   м. Києва

 Конкурсний відбір здійснюється за результатами:

 - з 11.40 год. до 12.20 год. – комп’ютерного тестування на знання законодавства кандидатів на посаду директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва;

 - з 12.40 год. до 14.00. год. - проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку Центру.

Початок проведення конкурсних випробувань об 11.40 год. Реєстрація кандидатів об 11.35 год. При собі мати документ, що засвідчує особу.

Враховуючи продовження адаптивного карантину в місті Києві, та з метою збереження здоров’я учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх карантинних обмежень, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту.

Бережіть себе і оточуючих! 

Наказ Департаменту освіти і науки від 14.12.2021 № 201 "Про затвердження переліку тестових питань для перевірки знань законодавства у сфері освіти України"

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відповідно до пункту 4 Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», затвердженого рішенням Київської міської ради від 31 серпня 2021 року № 2187/2228 «Про створення Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва»,
з 08 листопада 2021 року оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва».

З 08 по 30 листопада 2021 року - прийом документів від кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва» для участі у конкурсі.

1. Найменування і місце знаходження установи:
Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва».
Адреса: 01030, м. Київ, вул. Володимирська, 57.

 2.  Найменування посади:
Директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва».

 3.  Кваліфікаційні вимоги до директора комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва»:

Посаду директора Центру може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років та яка пройшла конкурсний відбір і визнана переможцем конкурсу.

 4.  Перелік документів, що подаються до конкурсної комісії:
Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає особисто (у разі запровадження карантинних обмежень, електронною поштою) такі документи:
письмову заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
автобіографію та/або резюме;
копію паспорта громадянина України;
копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день подання документів;
копію документа, що підтверджує рівень вільного володіння державною мовою;
мотиваційний лист, складений у довільній формі;

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може надати інші документи,  що підтверджують її професійні та ділові якості, наявність досвіду впровадження педагогічних новацій і технологій у системі освіти.

5. Терміни та місце подання документів для участі у конкурсі:

Документи, зазначені в п. 4, подаються до відділу управління персоналом та кадрового забезпечення навчальних закладів Департаменту освіти і науки на електронну адресу: [email protected] з 08:00 08.11.2021 р. до 17:00 30.11.2021 р.

Телефон для довідок (044) 279-25-49, 279-17-45.

6. Дата проведення конкурсу

Конкурс проводиться в термін з 01 грудня по 24 грудня 2021 року.
Інформація про дату, час та місце проведення конкурсного відбору оприлюднюється на офіційному сайті Департаменту освіти і науки.

7. Етапи конкурсу: Конкурсний відбір на посаду директора Центру здійснюється за результатами:

  • перевірки знання законодавства у сфері освіти України шляхом комп’ютерного тестування;
  • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку Центру.

Оплата праці директора комунальної установи  «Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва» нараховується за 15 тарифним розрядом.

Версiя для друку