Головна  →  Діяльність  →  Освітня безбар`єрність

Освітня безбар`єрність

Освітня безбар’єрність – це створення рівних можливостей та вільного доступу до освіти, включаючи освіту протягом життя.

Освітня безбар’єрність – якісна освіта незалежно від віку, стану здоров’я та місця проживання, це – рівні можливості та вільний доступ до освіти, зокрема освіти протягом життя, а також здобуття іншої професії, підвищення кваліфікації та опанування додаткових компетентностей.

Реалізація освітньої безбар’єрності передбачає такі стратегічні цілі:

можливість дорослих, молоді та дітей використовувати всі види та форми освіти; задоволення особливих освітніх потреб всіх учасників освітнього процесу; створення інклюзивного освітнього середовища.

Освіта має бути якісною та доступною для кожного, тому формується інклюзивне освітнє середовище у закладах освіти, розробляються нові освітні програми, вчителі підвищують рівень педагогічної майстерності тощо.

Національна стратегія зі створенння безбар’єрного простору в Україні

Довідник безбар’єрності

 

Про затвердження Плану заходів на 2023 – 2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року у м. Києві
Декларація про підтримку Національної стратегії із створення безбарʼєрного простору в Україні на період до 2030 року

Рішенням Київської міської ради від 07.12.2023 № 7508/7549 «Про затвердження комплексної міської цільової програми «Освіти Києва. 2024-2025 роки» затверджено Програму, до якої включено заходи і завдання щодо створення безбар’єрного простору в закладах освіти міста.

 

 Нормативно-правові акти

Указ Президента України «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні»

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України про освіту щодо організації інклюзивного навчання»

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ПРИКЛАДНИХ НАУК

 

До уваги громадян!

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Ви можете подати звернення під час особистого прийому, направити його поштою, надіслати електронною поштою за допомогою мережі Інтернет, а також подати усне звернення телефоном. Також, на першому поверсі адміністративної будівлі розміщена скриня для звернень громадян.

Просимо використовувати вказані способи подання звернення.

Ви можете:

  1. Принести звернення особисто і залишити в скриньці набульв. Т. Г. Шевченка, 3, м. Київ.
  2. Надіслати лист поштою за адресою:бульв. Т. Г. Шевченка, 3, 01024, м. Київ.
  3. Надіслати електронне звернення на е-адресу: [email protected]
  4. Звернутись з номерів мереж фіксованого зв'язку м. Києва (044) 279-14-46(пн.-чт. 8.00-17.00, пт. 8.00-15.45, дзвінки сплачуються згідно тарифу оператора).

ВАЖЛИВО!

  • У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним).
Звернення без зазначення авторства та місця проживання автора визнається анонімним і розгляду не підлягає.

  • Подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та їхніх посадових осіб, керівників та інших посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.
  • Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку із здійсненням заходів правового режиму воєнного стану можлива тимчасова затримка в розгляді окремих звернень громадян.
  • Стан виконання Плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року в м. Києві 
 
Версiя для друку