Головна  →  Заходи 2021 року  →  День чорнобильської трагедії -2021

26 квітня − 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи
Хай стане мир міцнішим у стократ,
Хай над землею чисте небо буде.
Чорнобиль – попередження, набат,
Його уроків людство не забуде!
 
26 квітня - 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи. Це знакова дата для кожного українця. Вона розділила життя на до і після. Саме в цей день у 1986 році сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС. Катастрофа на атомній електростанції перетворила місто Прип'ять і 30 км поліських лісів, на зону відчудження. Покинуту і небезпечну, на сотні років. Близько 116 000 людей отримали статус переселенців і більше 6 000 – ліквідаторів. Ми стали свідками не тільки всесвітньої трагедії, а й безмежної мужності, жаги до життя багатьох тисяч наших земляків.

За ініціативи Департамент освіти і науки Києва, Київський Палац дітей та юнацтва, Київський державний будинок художньої та технічної творчості розпочато онлайн проєкт # Чорнобиль_35.
Чорнобиль – не тільки трагедія, подвиг, а й пам'ять. Згадаємо перебіг тих подій, поговоримо з очевидцями, піднімемо архіви, роздивимось світлини! І вшануємо пам’ять героїв разом!
 
Приєднуйтеся зі своїми онлайн-проєктами під хештегом #Чорнобиль_35 та поширюйте їх на платформі Електронного освітнього простору позашкілля Києва «Все буде Добре! ОК!».
 
Версiя для друку