Головна  →  Заходи 2021 року  →  День української писемності

Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ»
Володимир Сосюра

Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. Без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. Любіть та цінуйте свою рідну мову. Нехай материнське слово буде для всіх оберегом!
 
Колектив Департаменту освіти і науки ініційовано арт-челендж до Дня української писемності та мови. Умови: 1. Запишіть відео декламування улюбленої поезії чи прози.
2. Розмістіть публікацію у соцмережах під хештегом #Українська_код_нації.
3. Тегніть Департамент освіти і науки Києва та передайте челендж наступним учасникам.
Чекаємо на Ваші публікації на електронній платформі позашкілля Києва Все буде добре! Ок! у Facebook.Сподіваємося на вашу підтримку!
 
 
Радіодиктант національної єдності
9 листопада о 10:00 відбудеться радіодиктант національної єдності, який транслюватимуть на загальнонаціональному телеканалі «UA: Перший», регіональних суспільних мовниках, ютуб-каналі «UA: Перший» та на фейсбук-сторінках Суспільного мовлення, телеканалу «UA: Перший» і регіональних філій Суспільного.
 
Традиційно радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях «Українського радіо» та радіо «Культура». Студію для написання диктанту для гостей облаштували в читальній залі Національної бібліотеки імені Вернадського і в приміщенні радіохабу Академії суспільного мовлення, де відомі українці писатимуть диктант із дотриманням карантинних вимог. Час для надсилання готового тексту — астрономічна доба. Текст диктанту оприлюднять на сайті «Українського радіо» 11 листопада об 11:00.
 
Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку [email protected]. 
Версiя для друку