Головна  →  ІІІ-й Київський дитячо-юнацький Форум М18 «МЕНШІ 18 - МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!»

 

Запрошуємо всіх на ІІІ-й Київський дитячо-юнацький Форум М18

 «МЕНШІ 18 - МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!»

 28 жовтня  2018 р., неділя з 11.00 до 16.00

Київський палац дітей та юнацтва, вул. І.Мазепи, 13

 Учасники Форуму М18:

1. Діти і молодь М18- всі, кому ще не виповнилося 18 років,  але хто має чи прагне мати активну громадську позицію. Вони не просто школярі чи студенти, а відповідальні ГРОМАДЯНИ, які небайдужі до якості життя в рідному Києві і мають власне сміливе бачення того, як вирішувати його проблеми. Вони хочуть і мають право спілкуватися з депутатами та місцевою владою.

2. Депутати Київради, політики, представники столичної влади.

3Громадські лідери та зірки, експерти в різних галузях, митці, які своїми справами прикрашають і поліпшують життя столиці.

4. Усі бажаючі. Київський дитячо-юнацький форум є відкритим заходомВхід вільний.

5. У програмі Форуму М18 передбачається різноманітні форми роботи і майданчиків на вибір учасників:  діалоги з депутатами, дискусія з політичними і громадськими експертами на теми, що хвилюють молодих людей, майстер-класи, квести, мистецькі виступи, презентації та флешмоб.

Особливістю цьогорічного Форуму є проведення дитячих виборів М18 як імітаційної гри «Партія, якій Я довіряю». Під час Форуму буде утворена справжнісінька виборча дільниця, а всі бажаючі зможуть відчути себе виборцями і  віддати свій голос за одну з партій. Однак головною відмінність виборів «Партія, якій Я довіряю» в тому, що до виборчих бюлетенів політичні партії будуть внесені  без власної назви. Назви партій будуть приховані за літерами ( партія А, партія Б тощо). Для гри відібрані 10 діючих партій різної ідеології і різної популярності. Юним виборцям пропонується зробити свій вибір, орієнтуючись лише на зміст передвиборчих партійних програм, а не на назву партії чи ім’я її лідера.

Усі функції модераторів виконуватимуть учні та молодь.

Участь безкоштовна. Вхід вільний!

Ініціатори та організатори форуму: Громадська організація «Агенція розвитку освітньої політики», Департамент освіти і науки КМДА, Київський молодіжний центр, Київський ліцей бізнесу, проект «Ми можемо більше! За розвиток громадянської активності дітей і молоді в Східній Європі»  за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Співорганізатори форуму: Київська міська рада старшокласників, громадські організації, зокрема Асоціація керівників шкіл м.Києва, Асоціація приватних навчальних закладів м. Києва, Асоціація позашкільної освіти, Київський Палац дітей та юнацтва, міжнародні  та українські НГО, заклади освіти.

www.m18.org.ua         forum.m18.org.ua

Як це було? Блог юних журналістів Інформаційно-творчого агенства "Юн-прес": http://m18wecanmore.blogspot.com/

 

 

Версiя для друку