Головна  →  Департамент  →  Конкурси на заміщення вакантних посад  →  2020 рік  →  Конкурс. Загальна середня освіта
До уваги кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва

 

За результатами конкурсу конкурсною комісією визначено переможців на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва:

Дарницький район:

1. Школа І-ІІІ ступенів № 111 імені С.А. Ковпака Дарницького району м. Києва – ЮРЧЕНКО Валентину Степанівну.

Святошинський район:

1. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 197 ім. Д. Луценка Святошинського району м. Києва – КУЦУ Світлану Василівну;

2. Київська гімназія № 287 Святошинського району м. Києва – СИДОРКІНА Євгена Миколайовича.

Солом’янський район:

1. Ліцей № 142 м. Києва – СІЛЬВЕСТРОВУ Ірину Анатоліївну.

 

До уваги конкурсантів

18 вересня 2020 року о 12:00 за адресою проспект Перемоги, 38-а (КНП "ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА) відбудеться публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. 

Враховуючи продовження дії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи, та з метою збереження здоров’я кандидатів і учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук).

 17 вересня 2020 року відбудеться перевірка кандидатів на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти шляхом комп’ютерного тестування та перевірка професійних компетентностей кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва, що відбудеться шляхом письмового виконання ситуаційного завдання.

Місце проведення: вулиця Кудряшова, б. 12/14 (КНП «Освітня агенція міста Києва»)

Час проведення: за графіком (таблиця)

Враховуючи продовження дії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи, та з метою збереження здоров’я кандидатів і учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук).

Бережіть себе і оточуючих!

Графік проведення тестування на знання законодавства України

17 вересня 2020 року о 10:00

№ п/п

ПІБ

  1.  

Юрченко Валентина Степанівна

2. 

Подставкіна Ірина Миколаївна

3. 

Юрко Олександр Володимирович

4.

Короід Тетяна Вікторівна

5.

Косюк Павло Іванович

6. 

Куца Світлана Василівна

17 вересня 2020 року об 11:00

№ п/п

ПІБ

1.

Сидоркін Євген Миколайович

 2.

Рябовіл Тетяна Володимирівна

 3.

Майстренко Олександр Григорович

 4. 

Сільвестрова Ірина Анатоліївна

 5. 

Бондаренко Олександр Сергійович

 6.

Ковальова Олександра Миколаївна

Графік проведення письмового виконання ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти

17 вересня 2020 року о 12:00 

№ п/п

ПІБ

 1.

Сидоркін Євген Миколайович

 2.

Рябовіл Тетяна Володимирівна

 3. 

Майстренко Олександр Григорович

4.

Сільвестрова Ірина Анатоліївна

5.

Бондаренко Олександр Сергійович

 6.

Ковальова Олександра Миколаївна

17 вересня 2020 року о 13:30

№ п/п

ПІБ

  1.  

Юрченко Валентина Степанівна

2. 

Подставкіна Ірина Миколаївна

3.

Юрко Олександр Володимирович

4.

Короід Тетяна Вікторівна

5.

Косюк Павло Іванович

 6.

Куца Світлана Василівна

 

 До уваги кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва

15 вересня 2020 року відбулося перше засідання конкурсної комісії по відбору кандидатур керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва щодо перевірки поданих кандидатами документів  на відповідність установленим законодавством вимогам та допущення кандидатів до участі в конкурсному відборі.

За результатами засідання конкурсною комісією допущено до участі у конкурсі кандидатів:

 

№ п\п

№ ззсо

ПІБ

Дарницький район

1.

Школа І-ІІІ ступенів № 111 імені С.А.Ковпака

Юрченко Валентина Степанівна

Подставкіна Ірина Миколаївна

Деснянський район

1.

Школа І-ІІІ ступенів № 259

Юрко Олександр Володимирович

Подільський район

1.

ЗНЗ І-ІІІ ступенів «СЗШ № 93»

Короід Тетяна Вікторівна

Косюк Павло Іванович

Святошинський район

1.

СШ І-ІІІ ступенів № 197 ім. Д. Луценка

Куца Світлана Василівна

2.

Київська гімназія № 287

Сидоркін Євген Миколайович

Рябовіл Тетяна Володимирівна

Солом’янський район

1.

Ліцей № 142

Майстренко Олександр Григорович

Сільвестрова Ірина Анатоліївна

2.

СШ ІІ-ІІІ ступенів № 159 з поглибленим вивченням англійської мови

Бондаренко Олександр Сергійович

Ковальова Олександра Миколаївна

 За результатами засідання конкурсної комісії до участі у конкурсі не допущено: Тибольчук Антоніна Геннадіївна

Шановні члени конкурсної комісії!

15 вересня 2020 року о 14:30 за адресою: бульвар Т. Шевченка, б. 3 в приміщенні актової зали (2 поверх) відбудеться засідання конкурсної комісії з відбору кандидатур на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти.
Враховуючи продовження дії карантину в місті Києві та з метою збереження здоров’я усіх учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання засобів індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук).
Запрошуємо Вас до участі у засіданні!

 

До уваги кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва

16 вересня 2020 року з 10.00 год до 12.00 год. відбудеться ознайомлення кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти із закладом освіти, представниками трудового колективу та органів громадського самоврядування, на посаду директора якого претендує кандидат.  

Враховуючи продовження дії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи, та з метою збереження здоров’я кандидатів і учасників освітнього процесу рекомендуємо кандидатам на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти ознайомитися з закладами освіти у режимі он-лайн, використовуючи інформацію з офіційного сайту закладу. За бажанням кандидата представниками управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій буде забезпечено кандидатам доступ до закладу загальної середньої освіти для ознайомлення з закладом з дотриманням всіх вимог карантину.

Бережіть себе і оточуючих!

До уваги кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 травня 2020 року № 654 затверджено Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти.

 

 
Наказ Департаменту освіти і науки "Про проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва" №134 від  18.08.2020


Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва

До уваги претендентів на участь у конкурсі
на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти!

Щодо документу, що підтверджує вільне володіння державною мовою:  

документами про підтвердження рівня вільного володіння державною мовою можуть бути:

  • або документ державного зразка про середню/вищу освіту, в якому зазначено про вивчення предмета/дисципліни, що підтверджують знання української мови;
  • або посвідчення щодо вільного володіння державною мовою, отримані до 25 жовтня 2019 року.

Щодо довідки про відсутність судимості:

документ можна замовити на сайті Міністерства внутрішніх справ України за посиланням: odk.mvs.gov.ua

ЗРАЗОК заяви про участь у конкурсі (пишеться власноручно)

 

За результатами конкурсу конкурсною комісією визначено переможців на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва:

 Голосіївський район:

1. Спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів № 7 міста Києва - Никитюк Людмилу Анатоліївну.

2. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської та італійської мов № 130 імені Данте Аліг’єрі міста Києва - Кузьменко Наталію Іванівну.

3. Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва - Кирду Юлію Миколаївну.

4. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 165 міста Києва - Вашкулат Людмилу Павлівну.

Дарницький район:

1. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 62 - Бумагіну Оксану Арсентіївну.

2. Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 127 Дарницького району  м. Києва - Сидоренко Людмилу Василівну.

3.  Школа І-ІІІ ступенів № 160 Дарницького району м. Києва - Матасюк Ірину Володимирівну.

4.  Школа І-ІІІ ступенів № 266 Дарницького району м. Києва - Кучеряву Валентину Валентинівну.

5.  Школа І-ІІІ ступенів № 289 Дарницького району м. Києва - Плугову Тетяну Олександрівну.

6. Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 305 з поглибленим вивченням іноземної мови - Касян Ларису Федорівну.

7.  Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 314 з поглибленим вивченням іноземної мови - Жебчука Івана Васильовича.

8.  Спеціалізована загальноосвітня школа № 316 з поглибленим вивченням української мови - Кондик Ольгу Петрівну.

9.  Київська інженерна гімназія - Рудея Дмитра Юрійовича.

10. Гімназія «Київська Русь» Дарницького району м. Києва - Бадаєву Інну Миколаївну.

За рішенням комісії переможця конкурсу на посаду директора школи І-ІІІ ступенів № 111 ім. С.А.Ковпака Дарницького району м. Києва не визначено.

Деснянський район:

1. Школа І-ІІІ ступенів № 248 Деснянського району міста Києва - Бахмач Тетяну Олексіївну.

2. Спеціалізована школи І-ІІІ ступенів № 251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва - Шульгу Ларису Пантелеївну.

3. Школа І-ІІІ ступенів № 270 Деснянського району міста Києва - Коломійця Петра Петровича.

4. Школа І-ІІІ ступенів № 275 імені Кравчука Володимира Деснянського району міста Києва - Антощак Оксану Вікторівну.

5. Школа І-ІІІ ступенів № 282 Деснянського району міста Києва - Ніколаєву Олену Вікторівну.

6. Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням природничих наук - ліцей № 293» Деснянського району міста Києва - Зоріну Вікторію Іванівну.

Дніпровський район:

1. Навчально-виховний комплекс № 30 «ЕкоНад» (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов – гімназія) - Мельниченка Володимира Миколайовича.

2. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 31 м. Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу - Доброханську Оксану Юріївну.

3. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 42 м. Києва - Дубовецького Юрія Олександровича.

4. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 65 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов - Петрушу Юлію Миколаївну.

5. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 120 м. Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу - Почтар Валентину Леонтіївну.

6. Комунальний навчальний заклад «Навчально-виховний комплекс № 141 «Освітні ресурси та технологічний тренінг» міста Києва (дошкільний навчальний заклад-школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов та інформаційних технологій – технологічний ліцей) - Кінькова Юрія Григоровича.

7. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 158 м. Києва - Гондюл Ірину Леонідівну.

8. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 184 м. Києва - Мішину Аллу Семенівну.

9. Гімназія № 191 ім. П.Г. Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва - Лавриненко Світлану Леонідівну.

10. Ліцей № 208 м. Києва - Чемериса Михайла Валентиновича.

11. Навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» (початкова спеціалізована школа-колегіум) м. Києва - Ліфінцеву Олену Анатоліївну.

12. Середня загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів № 228 м. Києва - Семирекову Ілону Вікторівну.

13. Український колеж ім. В.О. Сухомлинського м. Києва (спеціалізована школа № 272) - Кушніра Євгена Семеновича.

14. Школа І ступеня № 330 «Русанівка» м. Києва - Ужакіну Тетяну Вікторівну.

За рішенням комісії переможця конкурсу на посаду директора Навчально-виховного комплексу «Монтессорі» з поглибленим вивченням англійської мови не визначено.

Оболонський район:

1. Школа І-ІІІ ступенів № 233 Оболонського району м. Києва - Скрицького Володимира Аркадійовича.

2.  Спеціалізована школа № 252 імені Василя Симоненка Оболонського району м. Києва - Преподобну Олену Олександрівну.

3. Школа І ступеня № 326 Оболонського району м. Києва - Король Людмилу Миколаївну.

4. Спеціальна школа-інтернат І ступеня № 25 Оболонського району м. Києва - Коломієць Олену Григорівну.

Печерський район:

1. Гімназія № 32 «Успіх» Печерського району м. Києва - Чумак Світлану Володимирівну.

2. Ліцей інформаційних технологій № 79 Печерського району м. Києва - Ломаковську Ганну Віталіївну.

3. Спеціалізована школа № 88 Печерського району м. Києва з поглибленим вивченням російської мови - Мішньову Світлану Олександрівну.

4. Гімназія № 109 ім. Т.Г. Шевченка Печерського району м. Києва - Полякову Віталію Іванівну.

Подільський район:

1. Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів гімназія № 34 «Либідь» імені Віктора Максименка - Багінську Алевтину Тадеушівну.

2. Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Середня загальноосвітня школа № 45» Подільського району м. Києва - Пошелюжного Олександра Валентиновича.

3. Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Спеціальна школа-інтернат № 5 ім. Я.П.Батюка» м. Києва - Антонюк Катерину Василівну.

Святошинський район:

1. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Святошинського району м. Києва - Зоріна Віталія Васильовича.

2. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 140 Святошинського району м. Києва - Семенюк Оксану Євгенівну.

3. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 223 Святошинського району м. Києва - Олійник Ірину Миколаївну.

4. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 288 Святошинського району м. Києва - Жгута Олега Анатолійовича.

5. Спеціальна школа-інтернат  № 15 м. Києва - Остапенко Тетяну Володимирівну.

6. Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 16 м. Києва - Нікуленкову Наталію Михайлівну.

Солом'янський район:

1. Гімназія-інтернат № 13 - Возненко Світлану Євгенівну.

2. Середня загальноосвітня школа № 46 м. Києва - Поторочу Ольгу Миколаївну.

3. Спеціалізована школа № 64 м. Києва - Юшко Оксану Володимирівну.

4. Середня загальноосвітня школа № 67 м. Києва - Корнієнка Валерія Васильовича.

5. Середня загальноосвітня школа № 74 м. Києва - Марушевську Олену Олегівну.

6. Середня загальноосвітня школа № 121 м. Києва - Ельхалді Наталію Петрівну.

7. Ліцей № 142 м. Києва - Школьну Галину Василівну.

8. Спеціальна загальноосвітня школа "НАДІЯ" м. Києва - Бондаренко Наталію Василівну.

Шевченківський район:

1. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 ім. О.Білаша з поглибленим вивченням іноземних мов Шевченківського району м. Києва - Кудляк Світлану Миколаївну.

2. Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва - Ілюшину Олену Олександрівну.

До уваги кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти та членів конкурсної комісії Дарницького та Святошинського районів міста Києва 

18 червня 2020 року у приміщенні Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13Б, ауд. 227) відбудеться публічна презентація перспективного плану розвитку закладу освіти кандидатами на посади керівників закладів загальної середньої освіти Дарницького та Святошинського районів міста Києва згідно графіка (онлайн трансляція).

Початок проведення публічних виступів о 9.00 год. При собі мати документ, що засвідчує особу.

Враховуючи продовження дії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи,та з метою збереження здоров’я кандидатів і учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту (зокрема, захист обличчя, очей, рук).

Бережіть себе і оточуючих!

Графік проведення публічних виступів захисту перспективних планів розвитку кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Дарницького та Святошинського районів міста Києва
18 червня 2020 року

Святошинський район

Розв’язання ситуаційних завдань кандидатами

08.00-09.00

 

Святошинський район

1.

Школа № 35

Зорін Віталій Васильович

09.00-09.10

2.

Школа № 140

Семенюк Оксана Євгенівна

09.15-09.25

3.

Школа № 223

Олійник Ірина Миколаївна

09.30-09.40

4.

Школа № 288

Жгут Олег Анатолійович

9.45-9.55

5.

Школа-інтернат № 15

Говоруха Світлана Федосіївна

10.00-10.10

6.

Остапенко Тетяна Володимирівна

10.15-10.25

7.

Школа-інтернат № 16

Нікуленкова Наталія Михайлівна

10.30-10.40

10.40-11.-00 –визначення переможця

 

Дарницький район – 8

11.00-11.20 –організаційні питання

Час виступу

1.

Школа № 62

Бумагіна Оксана Арсентіївна

11.20-11.30

2.

Школа № 111

Дяченко Надія Олексіївна

11.35-11.45

3.

Миткаленна Юлія Сергіївна

11.50-12.00

4.

СШ № 127

Сидоренко Людмила Василівна

12.05-12.15

5.

Школа № 160

Матасюк Ірина Володимирівна

12.20-12.30

6.

Школа № 266

Кучерява Валентина Валентинівна

12.35-12.45

7.

Школа № 289

Плугова Тетяна Олександрівна

12.50-13.00

8.

СШ № 305

Касян Лариса Федорівна

13.05-13.15

 

 13.15-14.00 перерва на обід

Дарницький район – 7

Час виступу

1.

СШ № 314

Жебчук Іван Васильович

14.00-14.10

2.

СШ № 316

Кондик Ольга Петрівна

14.15-14.25

3.

Київська інженерна гімназія

Рудей Дмитро Юрійович

14.30-14.40

4.

Гімназія «Київська Русь»

Аврамич Ніна Іванівна

14.45-14.55

5.

Бадаєва Інна Миколаївна

15.00-15.10

6.

Мороз Єгор Олегович

15.15-15.25

7.

Нелін Євген Володимирович

15.30-15.40

15.40-16.00 – визначення переможців

До уваги кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва та членів конкурсної комісії Дніпровського району міста Києва 

17 червня 2020 року у приміщенні Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13Б, ауд. 227) відбудеться публічна презентація перспективного плану розвитку закладу освіти кандидатами на посади керівників закладів загальної середньої освіти Дніпровського району міста Києва згідно графіка (онлайн трансляція).

Початок проведення публічних виступів о 10.00 год. При собі мати документ, що засвідчує особу.

Враховуючи продовженнядії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи,та з метою збереження здоров’я кандидатів і учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту (зокрема, захист обличчя, очей, рук).

Бережіть себе і оточуючих!

 Графік проведення публічних виступів захисту перспективних планів розвитку кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва

17 червня 2020 року

Дніпровський район – 9

10.00-10.30 –організаційні питання

Час виступу

1.

НВК № 30 «ЕкоНад»

Мельниченко Володимир Миколайович

10.30-10.40

2.

СШ № 31

Доброханська Оксана Юріївна

10.45-10.55

3.

4.

5.

6.

Школа № 42

Дубовецький Юрій Олександрович

11.00-11.10

Думишинець Олександр Вікторович

11.15-11.25

Косюк Павло Іванович

11.30-11.40

Мізик Наталія Петрівна

11.45-11.55

7.

НВК № 141 ОРТ

Кіньков Юрій Петрович

12.00-12.10

8.

Школа № 158

Гондюл Ірина Леонідівна

12.15-12.25

9.

Гімназія № 191

Лавриненко Світлана Леонідівна

12.30-12.40

 

 12.40-13.30 перерва на обід

Дніпровський район – 9

Час виступу

1.

Ліцей № 208

Чемерис Михайло Валентинович

13.30-13.40

2.

Школа № 228

Семирекова Ілона Вікторівна

13.45-13.55

3.

Український колеж (СШ № 272)

Кушнір Євген Семенович

14.00-14.10

4.

НВК «Монтессорі»

Жигаловська Вікторія Володимирівна

14.15-14.25

5.

Школа І ступеня

№ 330 «Русанівка»

Ужакіна Тетяна Вікторівна

14.30-14.40

6.

СШ № 65

Петруша Юлія Миколаївна – директор школи № 65

14.45-14.50

7.

СШ № 120

Почтар Валентина Леонтіївна

14.55-15.05

8.

Школа № 184

Мішина Алла Семенівна

15.10-15.20

9.

НВК № 209 «Сузір’я»

Ліфінцева Олена Анатоліївна

15.25-15.35

15.40-17.00 – визначення переможців

До уваги кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва та членів конкурсних комісій Оболонського, Печерського та Деснянського  районів міста Києва

16 червня 2020 року у приміщенні Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13Б, ауд. 227) відбудеться публічна презентація перспективного плану розвитку закладу освіти кандидатами на посади керівників закладів загальної середньої освіти Оболонського, Печерського та Деснянського районів міста Києва згідно графіка (онлайн трансляція).

Початок проведення публічних виступів о 10.00 год. При собі мати документ, що засвідчує особу.

Враховуючи продовження дії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи, та з метою збереження здоров’я кандидатів і учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту (зокрема, захист обличчя, очей, рук).

Бережіть себе і оточуючих!

Графік проведення публічних виступів захисту перспективних планів розвитку кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва

16 червня 2020 року 

Подільський район - 3

1.

Гімназія № 34 «Либідь»

Багінська Алевтина Тадеушівна

09.00-09.10

2.

Школа № 45

Пошелюжний Олександр Валентинович

09.15-09.25

3.

Школа-інтернат № 5

Антонюк Катерина Василівна

09.30-09.40

09.40-09.55 – визначення переможця

Оболонський район – 5

10.00-10.20 – організаційні питання

1.

2.

Школа № 233

Скрицький Володимир Аркадійович –

10.20-10.30

Сергієнко Юлія Сергіївна

10.35-10.45

3.

СШ № 252

Преподобна Олена Олександрівна

10.50-11.00

4.

Школа І ст. № 326

Король Людмила Миколаївна

11.05-11.15

5.

Школа-інтернат І ст. № 25

Коломієць Олена Григорівна

11.20-11.30

11.30-12.10 – визначення переможця

 

Печерський район – 4

12.20-12.40 – організаційні питання

1.

Гімназія № 32 «Успіх»

Чумак Світлана Володимирівна

12.40-12.50

2.

Ліцей № 79

Ломаковська Ганна Віталіївна

12.55-13.05

3.

СШ № 88

Мішньова Світлана Олександрівна

13.10-13.20

4.

Гімназія № 109

Полякова ВіталіяІванівна

13.25-13.35

13.40-14.20 – визначення переможця

14.20-15.00 – перерва на обід

Деснянський район –11

15.00-15.20 – організаційні питання

1.

Школа № 248

Бахмач Тетяна Олексіївна

15.20-15.30

2.

СШ № 251

Шульга Лариса Пантелеївна

15.35-15.45

3.

Школа № 259

Юрко Олександр Володимирович

15.50-16.00

4.

Школа № 270

Коломієць Петро Петрович

16.05-16.15

5.

6.

7.

Школа № 275

Антощак Оксана Вікторівна

16.20-16.30

Мелещенко Андрій Іванович

16.35-16.45

Моравська Інга Валентинівна

16.50-17.00

8.

Школа № 282

Ніколаєва Олена Вікторівна

17.05-17.15

9.

10.

11.

НВК № 293 м. Києва

Бербен Ольга Ігорівна

17.20-17.30

Зоріна Вікторія Іванівна

17.35-17.45

Тименко Лідія Олексіївна

17.50-18.00

18.00-18.30 – визначення переможця

До уваги кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва та членів конкурсної комісії Подільського району міста Києва 


16 червня 2020 року у приміщенні Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13Б, ауд. 227) відбудеться публічна презентація перспективного плану розвитку закладу освіти кандидатами на посади керівників закладів загальної середньої освіти Подільського району міста Києва згідно графіка (онлайн трансляція).

Початок проведення публічних виступів о 9.00 год. При собі мати документ, що засвідчує особу.

Враховуючи продовження дії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи, та з метою збереження здоров’я кандидатів і учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук).

Бережіть себе і оточуючих!

 Графік проведення публічних виступів захисту перспективних планів розвитку кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Подільського району міста Києва

Подільський район 

 

1.

Гімназія № 34 «Либідь»

Багінська Алевтина Тадеушівна

09.00-09.10

2.

Школа № 45

Пошелюжний Олександр Валентинович

09.15-09.25

3.

Школа-інтернат № 5

Антонюк Катерина Василівна

09.30-09.40

09.40-09.55 –визначення переможця

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
До уваги кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва та членів конкурсних комісій Голосіївського, Подільського, Солом’янського та Шевченківського районів міста Києва

15 червня 2020 року у приміщенні Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13Б, ауд. 227) відбудеться публічна презентація перспективного плану розвитку закладу освіти кандидатами на посади керівників закладів загальної середньої освіти Голосіївського, Подільського, Солом’янського та Шевченківського районів міста Києва згідно графіка (онлайн трансляція).

Початок проведення публічних виступів о 10.00 год. При собі мати документ, що засвідчує особу.

Враховуючи продовження дії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи, та з метою збереження здоров’я кандидатів і учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук).

Бережіть себе і оточуючих!

Графік проведення публічних виступів захисту перспективних планів розвитку кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва
15 червня 2020 року

Подільськй район  

10.00-10.30 –організаційні питання

1.

Гімназія № 34 «Либідь»

Багінська Алевтина Тадеушівна

10.30-10.40

2.

Школа № 45

Пошелюжний Олександр Валентинович

10.45-10.55

3.

Школа-інтернат № 5

Антонюк Катерина Василівна

11.00-11.10

11.10-11.50 –визначення переможця

11.50-12.00 - перерва

№ ЗЗСО

ПІБ та посада

Час виступу

Голосіївський район  

12.00-12.30 –організаційні питання

1.

Школа-інтернат № 7

Андрійчук Олена Сергіївна

12.30-12.40

Никитюк Людмила Анатоліївна

12.45-12.55

2.

СШ № 130

Кузьменко Наталія Іванівна

13.00-13.10

3.

Школа № 151

Кирда Юлія Миколаївна

13.15-13.25

4.

СШ № 165

Вашкулат Людмила Павлівна

13.30-13.40

13.40-14.10 –визначення переможця

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.10-14.30 – перерва на обід

 

Шевченківський район  

14.30-14.50 –організаційні питання

1.

СШ № 24

Кудляк Світлана Миколаївна

14.50-15.00

2.

Технічний ліцей

Ілюшина Олена Олександрівна

15.05-15.15

15.15-15.30 – визначення переможця

 

 

Солом’янський район  

15.30-16.00 –організаційні питання

1.

Гімназія-інтернат № 13

Возненко Світлана Євгенівна

16.00-16.10

2.

Школа № 46

Потороча Ольга Миколаївна

16.15-16.25

3.

СШ № 64

Юшко Оксана Володимирівна

16.30-16.40

4.

Школа № 67

Корнієнко Валерій Васильович

16.45-16.55

5.

Школа № 74

Марушевська Олена Олегівна

17.00-17.10

Вацківська Світлана Михайлівна

17.15-17.25

6.

Школа № 121

Ельхалді Наталія Петрівна

17.30-17.40

7.

Ліцей № 142

Школьна Галина Василівна

17.45-17.55

8.

СЗШ «Надія»

Бондаренко Наталія Василівна

18.00-18.10

визначення переможця


До уваги кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста
Києва 

12 червня 2020 року о 10.00 год. відбудеться перевірка професійних компетентностей кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва, що відбудеться шляхом письмового виконання ситуаційного завдання за зазначеними адресами (таблиця).

Враховуючи продовження дії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи, та з метою збереження здоров’я кандидатів і учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук).

Бережіть себе і оточуючих!

Інформація щодо місця проведення письмового виконання ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти 

Розв’язання ситуаційного завдання - 12 червня 2020 року о 10.00 год.

Район

Заклад

Адреса

Голосіївський

Гімназія № 179

просп. Голосіївський, 120-в

Дарницький

Гімназія № 267 м. Києва
(каб. 322, 323)

вул. Вербицького, 7-а

Деснянський

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики

просп. Маяковського, 49-б

Дніпровський

«Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна» м. Києва» 

вул. Краківська, 20

Оболонський

Школа І-ІІІ ступенів № 256

вул. Озерна, 2-а

Печерський

Ліцей міжнародних відносин
№ 51

вул. Пилипа Орлика, 13

Подільський

Гімназія «Введенська» № 107

вул. Введенська, 35

Солом’янський

Гімназія біотехнологій № 177   м. Києва

вул. Генерала Генадія Воробйова (Курська), 12

Шевченківський

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Шевченківського району м. Києва

вул. Ю. Іллєнка, 39

 

До уваги кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва

9 червня 2020 року о 10.00 год. відбудеться перевірка кандидатів на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти шляхом комп’ютерного тестування за зазначеними адресами (таблиця).

Враховуючи продовження дії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи, та з метою збереження здоров’я кандидатів і учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук).

Бережіть себе і оточуючих!

 Інформація щодо місця проведення тестування та письмового виконання ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти

 Тестування на знання законодавства України - 09 червня 2020 року о 10.00 год.

Розв’язання ситуаційного завдання - 12 червня 2020 року о 10.00 год.

 

Район

Заклад

Адреса

Голосіївський

Гімназія № 179

просп. Голосіївський, 120-в

Дарницький

Гімназія № 267 м. Києва
(каб. 322, 323)

вул. Вербицького, 7-а

Деснянський

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики

просп. Маяковського, 49-б

Дніпровський

«Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна» м. Києва» 

вул. Краківська, 20

Оболонський

Школа І-ІІІ ступенів № 256

вул. Озерна, 2-а

Печерський

Ліцей міжнародних відносин
№ 51

вул. Пилипа Орлика, 13

Подільський

Гімназія «Введенська» № 107

вул. Введенська, 35

Солом’янський

Гімназія біотехнологій № 177   м. Києва

вул. Генерала Генадія Воробйова (Курська), 12

Шевченківський

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Шевченківського району м. Києва

вул. Ю. Іллєнка, 39

 

До уваги кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва

5 червня 2020 року з 10.00 год до 12.00 год. відбудеться ознайомлення кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти із закладом освіти, представниками трудового колективу та органів громадського самоврядування, на посаду директора якого претендує кандидат.  

Враховуючи продовження дії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи, та з метою збереження здоров’я кандидатів і учасників освітнього процесу рекомендуємо кандидатам на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти ознайомитися з закладами освіти у режимі он-лайн, використовуючи інформацію з офіційного сайту закладу. За бажанням кандидата представниками управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій буде забезпечено кандидатам доступ до закладу загальної середньої освіти для ознайомлення з закладом з дотриманням всіх вимог карантину.

Бережіть себе і оточуючих!

До уваги кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва

3 червня 2020 року відбулося перше засідання конкурсної комісії по відбору кандидатур керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва щодо перевірки поданих кандидатами документів  на відповідність установленим законодавством вимогам та допущення кандидатів до участі в конкурсному відборі.

За результатами засідання конкурсною комісією допущено до участі у конкурсі кандидатів:

 

№ п/п

№ ЗЗСО

ПІБ

Голосіївський район

1.

Школа-інтернат № 7

Андрійчук Олена Сергіївна

Никитюк Людмила Анатоліївна

2.

СШ № 130

Кузьменко Наталія Іванівна

3.

Школа № 151

Кирда Юлія Миколаївна

4.

СШ № 165

Вашкулат Людмила Павлівна

Дарницький район

1.

Школа № 62

Бумагіна Оксана Арсентіївна

2.

Школа № 111

Дяченко Надія Олексіївна

Миткаленна Юлія Сергіївна

3.

СШ № 127

Сидоренко Людмила Василівна

4.

Школа № 160

Матасюк Ірина Володимирівна

5.

Школа № 266

Кучерява Валентина Валентинівна

6.

Школа № 289

Плугова Тетяна Олександрівна

7.

СШ № 305

Касян Лариса Федорівна

8.

СШ № 314

Жебчук Іван Васильович

9.

СШ № 316

Кондик Ольга Петрівна

10.

Київська інженерна гімназія

Рудей Дмитро Юрійович

11.

Гімназія «Київська Русь»

Аврамич Ніна Іванівна

Бадаєва Інна Миколаївна

Мороз Єгор Олегович

Нелін Євген Володимирович

Деснянський район

1.

Школа № 248

Бахмач Тетяна Олексіївна

2.

СШ № 251

Шульга Лариса Пантелеївна

3.

Школа № 259

Юрко Олександр Володимирович

4.

Школа № 270

Коломієць Петро Петрович

5.

Школа № 275

Антощак Оксана Вікторівна

Мелещенко Андрій Іванович

Моравська Інга Валентинівна

6.

Школа № 282

Ніколаєва Олена Вікторівна

7.

НВК № 293 м. Києва

Бербен Ольга Ігорівна

Зоріна Вікторія Іванівна

Тименко Лідія Олексіївна

Дніпровський район

1.

НВК № 30 «ЕкоНад»

Мельниченко Володимир Миколайович

2.

СШ № 31

Доброханська Оксана Юріївна

3.

Школа № 42

Дубовецький Юрій Олександрович

Думишинець Олександр Вікторович

Косюк Павло Іванович

Мізик Наталія Петрівна

4.

СШ № 65

Петруша Юлія Миколаївна – директор школи № 65

5.

СШ № 120

Почтар Валентина Леонтіївна

6.

НВК № 141 ОРТ

Кіньков Юрій Петрович

7.

Школа № 158

Гондюл Ірина Леонідівна

8.

Школа № 184

Мішина Алла Семенівна

9.

Гімназія № 191

Лавриненко Світлана Леонідівна

10.

Ліцей № 208

Чемерис Михайло Валентинович

11.

НВК № 209 «Сузір’я»

Ліфінцева Олена Анатоліївна

12.

Школа № 228

Семирекова Ілона Вікторівна

13.

Український колеж (СШ № 272)

Кушнір Євген Семенович

14.

НВК «Монтессорі»

Жигаловська Вікторія Володимирівна

15.

Школа І ступеня

№ 330 «Русанівка»

Ужакіна Тетяна Вікторівна

Оболонський район

1.

Школа № 233

Сергієнко Юлія Сергіївна

Скрицький Володимир Аркадійович

2.

СШ № 252

Преподобна Олена Олександрівна

3.

Школа І ступеня № 326

Король Людмила Миколаївна

4.

Школа-інтернат І ступеня № 25

Коломієць Олена Григорівна

Печерський район

1.

Гімназія № 32 «Успіх»

Чумак Світлана Володимирівна

2.

Ліцей інформаційних технологій № 79

Короід Тетяна Вікторівна

Ломаковська Ганна Віталіївна

3.

СШ № 88

Мішньова Світлана Олександрівна

4.

Гімназія № 109

Бережна Світлана Володимирівна

Полякова Віталія Іванівна

Подільськй район

1.

Гімназія № 34 «Либідь»

Багінська Алевтина Тадеушівна

2.

Школа № 45

Пошелюжний Олександр Валентинович

3.

Школа-інтернат № 5

Антонюк Катерина Василівна

Святошинський район

1.

Школа № 35

Зорін Віталій Васильович

2.

Школа № 140

Семенюк Оксана Євгенівна

3.

СШ № 197

Куца Світлана Василівна

4.

Школа № 223

Олійник Ірина Миколаївна

5.

Школа № 288

Жгут Олег Анатолійович

6.

Школа-інтернат № 15

Говоруха Світлана Федосіївна

Остапенко Тетяна Володимирівна

7.

Школа-інтернат № 16

Нікуленкова Наталія Михайлівна

Солом’янський район

1.

Гімназія-інтернат № 13

Возненко Світлана Євгенівна

2.

Школа № 46

Потороча Ольга Миколаївна

3.

СШ № 64

Юшко Оксана Володимирівна

4.

Школа № 67

Корнієнко Валерій Васильович

5.

Школа № 74

Вацківська Світлана Михайлівна

Марушевська Олена Олегівна

6.

Школа № 121

Ельхалді Наталія Петрівна

7.

Ліцей № 142

Школьна Галина Василівна

8.

СЗШ «Надія»

Бондаренко Наталія Василівна

Шевченківський район

1.

СШ № 24

Кудляк Світлана Миколаївна

2.

Технічний ліцей

Ілюшина Олена Олександрівна


За результатами засідання конкурсної комісії до участі у конкурсі не допущено: Васяніну Олену Анатоліївну.

Наказ Департаменту освіти і науки "Про проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальноїх власності територіальної громади міста Києва" №76 від 29.04.2020

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва

Перелік закладів освіти, в яких оголошується конкурс на зайняття посад керівників закладів загальної середної освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва

До уваги претендентів на участь у конкурсі
на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти!

Щодо документу, що підтверджує вільне володіння державною мовою:  

документами про підтвердження рівня вільного володіння державною мовою можуть бути:

  • або документ державного зразка про середню/вищу освіту, в якому зазначено про вивчення предмета/дисципліни, що підтверджують знання української мови;
  • або посвідчення щодо вільного володіння державною мовою, отримані до 25 жовтня 2019 року.

Щодо довідки про відсутність судимості:

документ можна замовити на сайті Міністерства внутрішніх справ України за посиланням: odk.mvs.gov.ua

ЗРАЗОК заяви про участь у конкурсі (пишеться власноручно)

 

 
 
Версiя для друку