Головна  →  Діяльність  →  Кадрове забезпечення  →  Наша гордість  →  ЛИТВИНЕНКО ЛІДІЯ СЕМЕНІВНА

 ЛИТВИНЕНКО ЛІДІЯ СЕМЕНІВНА
директор спеціального загальноосвітнього дитячого будинку  «Малятко» змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку, дітей з затримкою психічного розвитку          

 Присвоєно почесне звання «Народний вчитель України» за вагомий особистий внесок  у розвиток вітчизняної освіти, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників освіти.

 Указ Президента України
від 1 жовтня 2008 року №879/2008

  Литвиненко Лідія Семенівна розпочала свій трудовий шлях у 1958 році старшою піонерською вожатою середньої школи № 115 м. Києва. У 1960-1975 роках працювала завідуючою дошкільних навчальних закладів м. Києва.

  З 18 червня 1975 року очолює педагогічний колектив спеціального загальноосвітнього дитячого будинку «Малятко» для дітей дошкільного та шкільного віку м. Києва. Один з найдосвідченіших і найавторитетніших керівників закладів освіти району та міста. Вміло спрямовує діяльність педагогічного колективу на створення комфортних умов для навчання, проживання та розвитку обдарованості, природних нахилів та здібностей дітей, позбавлених батьківського піклування. На наукових засадах планує діяльність закладу, організовує освітній процес за кількома пріоритетними напрямками: художньо-естетичним,  фізкультурно-оздоровчим, музичним та гуманітарним.

  Під   її   керівництвом та завдяки її наполегливості та далекоглядності дошкільний заклад для дітей-сиріт було реорганізовано у дитячий будинок змішаного типу, у якому діти знаходяться від народження до повного отримання загальної середньої освіти. Це їх чудовий, затишний дім, де їх люблять, доглядають, навчають, лікують, всебічно розвивають творчі здібності. Лідія Семенівна переймається турботою про кожного свого вихованця.

  Дитячий будинок „ Малятко” визнаний кращим серед інтернатних закладів  столиці  (за рейтингом 2004 року).       За видатні заслуги у галузі освіти Литвиненко Лідія Семенівна нагороджена:  орденами «Знак Пошани», Трудового Червоного Прапора,  «Орден княгині Ольги» ІІІ та ІІ ступенів, відзначена  орденом «За трудові досягнення» Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна», є переможцем міського конкурсу «Киянка року – 2006», має численні подяки Київського міського голови та подяки голови Подільської районної у м. Києві Ради. Міжнародним благодійним Фондом Святої Марії їй присвоєно почесний титул «Українська Мадонна». 

 

Версiя для друку