Головна  →  Освіта  →  Дошкільна освіта  →  Запис до дитячого садка  →  СЕЗ ДНЗ Нова система електронного запису в дошкільні навчальні заклади Києва
Зареєструвати дитину у дитячому садку 
 
 

 

Шановні користувачі системи!

 З 15 травня у всіх дошкільних навчальних закладах Києва продовжується добір у групи поточного навчального року та починається набір у групи 2017-2018 навчального року, що почнуть роботу з вересня місяця.

Керівники дошкільних закладів додають попередню інформацію щодо наповнення груп 2017 року, інформація може змінюватись до вересня місяця по наявності додаткових місць. Будь ласка, слідкуйте за інформацією на сторінках садочків.Також повідомляємо, що згідно  Указу Президента України №133/2017, про блокування російський ресурсів, провайдерами буде заблоковано доступ до певних поштових сервісів.  Електронна пошта необхідна для отримування нагадувань, але запрошення в дошкільних навчальних закладів надходитимуть виключно в особистий кабінет електронної системи запису до ДНЗ. За бажанням ви можете поставити переадресацію для отримання сповіщень.

Просимо переконатись, що зараз ви пам'ятаєте пароль від особистого кабінету https://osvita.kievcity.gov.ua. У разі повної втарти доступу до свого профілю, радимо одразу звертатись у службу технічної підтримки ( [email protected] ). Зараз розроблений функціонал, що надає можливість змінити пошту в особистому профілі КИЇВ  ІД. Для зміни електронної пошти перейдіть за посиланням

>>> ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ <<<

 

   При налаштуванні особистого кабінету Ви зможете самостійно дізнатись стан черги, вказати пільгову категорію, стежити за рухом звернення у електронному реєстрі та обрати садочки, які хочете відвідувати.  Побачити свою заявку та дізнатись про те, які ви у списку на освітню послугу, можете на сторінці обраного вами ДНЗ у списку заявок.  Внизу сторінки садочка натисніть на кнопку "Всі заявки" і знайдіть свою заявку (для зручності можна використовувати CTRL+F). У віковій категорії, що відповідає віку дитині нв вересень місяць, ви зможете знайти свою заявку та інформацію щодо стану черги.  

Важливо вказати медичне направлення на направлення РУО в спеціальні садки, оскільки без цієї позначки система розпізнає профіль, як звичайний та не надсилатиме запрошень у спеціальні садки та групи. 

Звертаємо Вашу увагу, що крім основної черги, буде і пільгова з обов'язковим документальним підтвердженням пільги у районному управлінні освіти.

Також в системі немає обмежень на кількість садочків, які Ви можете обрати. Єдина умова – реєстрація у системі міських сервісів KYIV ID в розділі «Дошкільні навчальні заклади». osvita.kievcity.gov.ua 

Про можливість прийому дитини до ДНЗ, нова система запису до дошкільних навчальних закладів буде повідомляти батьків або осіб, які їх замінюють автоматично у формі електронного повідомлення – запрошення, яке буде надходити на електронну адресу вказану при реєстрації та у вигляді sms на телефон. 

Після такого повідомлення є 10 днів на визначення щодо вступу до дошкільного навчального закладу. В разі позитивного рішення Ви маєте прийти до садочка, де завідуюча вносить відповідний запис у систему про зарахування. Таким чином, за 15 днів, якщо дитина стоїть у черзі, вона зможе бути зарахована до дошкільного закладу.

 

Реєстрацію бажано проводити з комп’ютера, використовуючи браузер останньої версії. У разі виникнення труднощів при реєстрації, Ви можете звернутися в районне управління освіти. 

Інформуємо, що прийом дітей до ДНЗ здійснюється у порядку черговості їх електронного запису та при наявності вільних місць. Формування груп на новий навчальний рік буде здійснюватись за новою системою з квітня по вересень місяць цього року.

 

Версiя для друку