Головна  →  Весняні канікули-2024

 

Весняні канікули для столичних школярів розпочнуться 25 березня і триватимуть до 31 березня включно. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Відповідно до рекомендованої структури навчального року, з 25 березня в Києві для школярів розпочнуться весняні канікули. Причин для їх перенесення наразі немає. До початку канікул освітні заклади Києва продовжать стандартну роботу в очному, змішаному та дистанційному форматах, з огляду на безпекову ситуацію та дотримуючись алгоритму дій на випадок, якщо повітряну тривогу оголосили до початку навчання», – заявив Валентин Мондриївський.

За його словами, для школярів під час канікул у закладах освіти організують гурткову роботу та компенсаторні заняття з різних предметів. Для керівників та управлінців галузі «Освіта» Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка підготував програму психоемоційного відновлення «Будьмо здорові!», а для вчителів – низку вебінарів і тренінгів з питань психологічного розвантаження та підвищення професійної майстерності.

Також нагадуємо, що з 25 березня школи столиці розпочнуть прийом заяв до 1-х класів. Документи можна буде подати власноруч або в електронному вигляді. Оригінали документів, зокрема медичні довідки, можна надати до закладу освіти пізніше.

 

Інформація на сайтах закладів позашкільної освіти:  

 
Київський Палац дітей та юнацтва
Київська Мала академія наук учнівської молоді
Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання
  
Київський міський будинок учителя
Київський  державний будинок художньої та технічної творчості
Голосіївський район
Печерський район
Дарницький район
Подільський район
Деснянський район
Святошинський район
Дніпровський район
Солом'янський район
Оболонський район
 Шевченківський район
Програма психоемоційного відновлення для керівників установ та закладів освіти

Відновлення та підтримка психологічних ресурсів людини, яка живе в умовах війни та взаємодіє в системі «людина-людина», є необхідною умовою для подолання станів утоми, апатії, дратівливості, депресії…

Усіх управлінців-освітян, які хочуть відновитися, надихнутися, отримати позитивний емоційний заряд, бути прикладом для інших, запрошуємо долучитися до тренінгів, майстер-класів, практико-реабілітаційних занять, які відбудуться протягом весняних канікул 26, 27, 28 березня 2024 року.

Підтримати ментальне здоров’я ви зможете у творчо-оздоровчих практиках, організованих Департаментом освіти і науки м. Києва та Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка.

Усі учасники програми отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.

Будьмо здорові!

Версiя для друку