Головна  →  Освіта  →  Позашкільна освіта  →  Відпочинок дітей  →  відпочинок соломянський

 Відкриття  дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі навчальних закладів   у Солом’янського району міста Києва

Ось і прийшла до дітей довгоочікувана літня пора. Продзвенів останній дзвоник, який сповістив про літні канікули та відпочинок!

 2 червня 2014 року в Солом’янському районі міста Києва  розпочато роботу дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі  навчальних закладів району №№: 46, 54, 71, 115, 177, 187,  279, 324.

Урочистості з нагоди  відкриття  розпочалися о10-30 годині ранку на базі Палацу дитячої та юнацької творчості, Центру дитячої та юнацької творчості.  У  Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва  було піднято  прапор Літа, як  символ  початку  літніх оздоровчих  таборів у рамках програми «Літечко на Відрадному». Діти брали  участь у вікторині «Визначні місця та пам’ятки  Європи». Після вікторини всі із задоволенням переглянули виставу народного художнього колективу естрадно-драматичного театру-студії «Мандарин» - «Заповітні бажання». 

Цього дня  Палац дитячої та юнацької творчості  радо запросив учнів, що відпочивають у пришкільних таборах та їх вихователів на свято  «Відчиняє двері літо» .                                                        

Директор позашкільного навчального закладу  Тихонова І.І.  привітала  всіх з Міжнародним днем захисту дітей, початком літніх канікул, побажала незабутніх і яскравих вражень.

На святковій феєрії побувало  574 дитини, які назавжди запам’ятають цей день!

Яскравого літнього відпочинку, дорога наша малечо!  
Версiя для друку