Головна  →  Освіта  →  Позашкільна освіта  →  Відпочинок дітей  →  відпочинок соломянський

 Відкриття  дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі навчальних закладів   у Солом’янського району міста Києва

Ось і прийшла до дітей довгоочікувана літня пора. Продзвенів останній дзвоник, який сповістив про літні канікули та відпочинок!

 2 червня 2014 року в Солом’янському районі міста Києва  розпочато роботу дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі  навчальних закладів району №№: 46, 54, 71, 115, 177, 187,  279, 324.

Урочистості з нагоди  відкриття  розпочалися о10-30 годині ранку на базі Палацу дитячої та юнацької творчості, Центру дитячої та юнацької творчості.  У  Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва  було піднято  прапор Літа, як  символ  початку  літніх оздоровчих  таборів у рамках програми «Літечко на Відрадному». Діти брали  участь у вікторині «Визначні місця та пам’ятки  Європи». Після вікторини всі із задоволенням переглянули виставу народного художнього колективу естрадно-драматичного театру-студії «Мандарин» - «Заповітні бажання». 

Цього дня  Палац дитячої та юнацької творчості  радо запросив учнів, що відпочивають у пришкільних таборах та їх вихователів на свято  «Відчиняє двері літо» .                                                        

Директор позашкільного навчального закладу  Тихонова І.І.  привітала  всіх з Міжнародним днем захисту дітей, початком літніх канікул, побажала незабутніх і яскравих вражень.

На святковій феєрії побувало  574 дитини, які назавжди запам’ятають цей день!

Яскравого літнього відпочинку, дорога наша малечо!  
Версiя для друку


 

 

 

 

 

 


ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого смоврядування

Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення

Антикорупційний телефон КМДА:
(096) 588-11-88