Головна  →  Діяльність  →  Кадрове забезпечення  →  Наша гордість  →  ЯКІР МИХАЙЛО СЕМЕНОВИЧ

ЯКІР МИХАЙЛО СЕМЕНОВИЧ
 вчитель математики Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» 
Печерського району м. Києва

 Присвоєно почесне звання «Народний вчитель України» за значний особистий внесок у розвиток національної  освіти, багаторічну плідну наукову і педагогічну діяльність, високий професіоналізм

Указ Президента України
від 29 вересня 2010 року №925 /2010

Якір Михайло Семенович з 1992 року працює вчителем математики Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району міста  Києва.       

Є автором понад 50 посібників, підручників та навчально-методичних комплексів з математики для учнів 5-11 класів, статей у журналах «Квант», «Математика в школі», збірнику «У світі математики».

Уроки  Якіра М.С. завжди проходять цікаво, креативно, бо він має свій особливий стиль викладання, підхід до дітей, вміння створити відповідні психологічні умови для досягнення учнями найвищих результатів.

За останні 15 років учні Якіра Михайла Семеновича понад 140 разів ставали призерами четвертого етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, він підготував 19 призерів Міжнародної  математичної олімпіади.

 Успішні  виступи вихованців на математичних олімпіадах всіх рівнів принесли славу педагогу не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

Михайла Семеновича люблять і шанують його вихованці, а колеги цінують і поважають як професіонала і просто мудру й цікаву людину, яка ставить собі за мету не лише власний успіх, а й відкриває шлях до успіху іншим.

За вагомий внесок в розвиток освіти України Якіру Михайлу Семеновичу присвоєно почесне звання «Заслужений учитель України», нагороджено орденами «За заслуги» III ступеня і II ступеня, нагрудним знаком «За вагомий внесок у навчання та виховання дітей України» II ступеня, нагрудним знаком «Відмінник столичної освіти». 

 

 

Версiя для друку