Головна  →  Новини  →  19 грудня 2023

Київрада шукає представника громадськості в поліцейську комісію Управління патрульної поліції у місті Києві

Київська міська рада оголосила пошук представника громадськості в поліцейську комісію Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції.

Мета – обрати одного представника громадськості, здатного професійно виконувати повноваження члена поліцейської комісії відповідно до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію».

У кандидата мають бути бездоганна репутація, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Охочі мають подати до 10 січня 2024 року до Київської міської ради за адресою: вул. Хрещатик, 36, такі документи:

  • заяву про обрання до складу поліцейської комісії з наданням згоди на обробку і використання персональних даних та оприлюднення відомостей щодо кандидата, згідно зізразком;
  • копію документа, що посвідчує особу кандидата та підтверджує громадянство України;
  • автобіографію кандидата в довільній формі;
  • мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються мотиви бути обраним до поліцейської комісії;
  • витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» (скорочений). Термін дії витягу становить 3 місяці з дати формування;
  • інформаційну довідку або витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення;
  • копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання (за наявності);
  • копію заповненої частини трудової книжки (за наявності);
  • рекомендації трудових колективів, громадських організацій, професійних спілок та інших об’єднань громадян (за наявності).

До заяви можна додавати інші документи, що підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет кандидата.

Довідково.

Постійні поліцейські комісії утворюються в органах поліції для прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських. До складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять п’ять осіб.

Основними повноваженнями поліцейської комісії є:

1) проведення відбору (конкурсу) на службу в органи (заклади, установи) поліції, крім прийому на навчання до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

2) проведення конкурсу для призначення на вакантну посаду.

Максимальний строк повноважень члена поліцейської комісії становить три роки. Повторне призначення на посаду члена поліцейської комісії забороняється.

Члени поліцейських комісій можуть не припиняти виконання своїх основних службових обов’язків за місцем основної роботи (служби).

Довідки за телефоном: 044-202-76-88.

Перейти до спискуВерсiя для друку