Головна  →  Освіта  →  Дошкільна освіта  →  Запис до дитячого садка

Зареєструвати дитину у дитячому садку

З метою створення рівних умов для забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти розпорядженням Київської міської державної адміністрації запровадженний електронний запис дітей до закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва. 

Єдиний Порядок електронного запису дітей затверджено Наказом  Департаменту освіти і науки.

Прийом дітей до ЗДО та запис до відповідної вікової групи здійснюється у порядку черговості електронного запису та відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад​​, затверджене постановою Кабінету Міністрів України та розпорядженням Київської міської державної адміністрації. 

 
Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником протягом календарного року на підставі: 
  • довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
  • свідоцтва про народження.

Для прийому дітей до закладу дошкільної освіти (групи) компенсуючого типу додатково подається

  • висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, 
  • направлення місцевого органу управління освітою.​​
Пільгові категорії при зарахуванні у заклади дошкільної освіти Києва


 

Важливо вказати медичне направлення на направлення РУО в спеціальні садки, оскільки без цієї позначки система розпізнає профіль, як звичайний та не надсилатиме запрошень у спеціальні садки та групи. 

Звертаємо Вашу увагу, що крім основної черги, буде і пільгова з обов'язковим документальним підтвердженням пільги у районному управлінні освіти.

Також в системі немає обмежень на кількість садочків, які Ви можете обрати. Єдина умова – реєстрація у системі міських сервісів KYIV ID в розділі «Заклади дошкільної освіти». osvita.kievcity.gov.ua 

Про можливість прийому дитини до ЗДО, нова система запису до закладів дошкільної освіти буде повідомляти батьків або осіб, які їх замінюють автоматично у формі електронного повідомлення – запрошення, яке буде надходити на електронну адресу вказану при реєстрації та у вигляді sms на телефон. 

Після такого повідомлення є 10 днів на визначення щодо вступу до закладу дошкільної освіти. У разі позитивного рішення Ви маєте прийти до садочка, де завідуюча вносить відповідний запис у систему про зарахування. Таким чином, за 15 днів, якщо дитина стоїть у черзі, вона зможе бути зарахована до закладу дошкільної освіти.

Реєстрацію бажано проводити з комп’ютера, використовуючи браузер останньої версії. У разі виникнення труднощів при реєстрації, Ви можете звернутися в районне управління освіти. 

Інформуємо, що прийом дітей до ЗДО здійснюється у порядку черговості їх електронного запису та при наявності вільних місць. Формування груп на новий навчальний рік буде здійснюватись за новою системою з квітня по вересень місяць цього року.

 

Технічна підртимка в Управліннях освіти районних в місті Києві державних адміністрацій:

  

 

 Голосіївський район(044) 257-81-41
Дарницький район(044) 562-66-08
Деснянський район(044) 546-10-20
Дніпровський район(044) 292-60-45
Подільський район(044) 463-70-27
Печерський район(044) 280-41-97, (044) 253-38-78 
Оболонський район(044) 485-22-78, (044) 426-60-42
Святошинський район(044) 274-96-51
Солом'янський район(044) 207-09-68, (044) 243-65-46
Шевченківський район(044)489-35-53

 

 

Версiя для друку