Головна  →  Академічна доброчесність

Вперше МАНівський конкурс у форматі ЗНО!

 

Департамент освіти і науки та Київська Мала академія наук в 2018/2019 навчальному році впроваджують ряд новацій у роботі з обдарованою молоддю, що відповідають сучасним світовим тенденціям та духу реформ в українській освітянській сфері.   

 Цьогоріч оцінювання досягнень з базових дисциплін в рамках ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської МАН України буде проведено у форматі зовнішнього незалежного оцінювання за організаційно-методичного супроводу КНП «ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА». Це сприятиме підвищенню прозорості та об`єктивності процесу оцінювання робіт. При цьому  контрольні роботи з історії, української мови та літератури, біології та географії будуть проведені у формі комп’ютерного тестування, що унеможливить вплив будь-якого суб’єктивного фактору. 

Для забезпечення високої якості науково-дослідницьких робіт та запровадження засад академічної доброчесності Київська Мала академія наук розпочала співпрацю із компанією «АНТИПЛАГІАТ». Компанія «Антиплагіат» - український розробник сервісу перевірки академічних тестів на плагіат Unicheck (unicheck.соm) та сервісу визначення авторства EMMA (emmaidentity.com). Сервіс перевірки академічних текстів на плагіат «Unicheck» уже успішно  працює в ряді міжнародних університетів (більше 250: США, Іспанія, Індія, Латинська Америка та інші) та ряді шкіл (більше 400: США, Бельгія та ін.). В Україні сервіс використовують вже більше, ніж 60 вишів, серед яких: Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова та інші провідні університети України. 

Впровадження Київською МАН сучасних форм і методик роботи сприяє підвищенню статусу та авторитету закладу, заохоченню творчо обдарованої молоді до науково-дослідницької діяльності проектів. Виховання інтелектуальних, успішних, конкурентоспроможних особистостей - це завдання державної ваги, виконання якого потребує застосування креативних підходів та інноваційного інструментарію. 

Доброчесність, прозорість, об’єктивність – головний результат контрольних робіт, проведених Київською МАН  


Прийом робіт на ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУу 2018-2019 н. р. розпочато! 

Про особливості проведення контрольної роботи на ІІ етапі Конкурсу   

Стартував інтелектуальний марафон у Київській Малій академії наук! 

Прозоро та об'єктивно: учні продемонстрували свої знання з географії та біології використовуючи комп’ютерні технології! 

Юні хіміки склали іспити на ІІ етапі у форматі ЗНО! 

НАКАЗ Департаменту освіти і науки  

 

З питань організації та проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт ви можете звернутись за телефоном:
(044) 451-73-81 
Версiя для друку