Головна  →  Департамент  →  Конкурси на заміщення вакантних посад  →  2021  →  Загальна середня освіта

ДО УВАГИ
кандидатів та членів конкурсних комісій на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Деснянського та Шевченківського районів міста Києва

28 жовтня 2021 року у приміщенні КНП «Освітня агенція міста Києва» (вул. Кудряшова, 12/14) відбудуться конкурсні випробування для кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Деснянського та Шевченківського районів міста Києва:

- 09.00 - 09.40 - тестуванняна знання законодавства у сфері загальної середньої освіти кандидатів Деснянського та Шевченківського районів;

- 09.40 - 10.00 - автоматичне визначення результатів комп’ютерного тестування за допомогою програмного забезпечення; оголошення результатів тестування та допуск конкурсантів до наступного етапу конкурсного відбору.

- 10.30 – 11.30 – вирішення письмового ситуаційного завдання кандидатами на посади директорів Деснянського та Шевченківського районів.

Деснянський район

- 12.00 – 12.40 - перевірка членами комісії Деснянського району ситуаційних завдань, оголошення результатів розв’язання ситуаційних завдань та допуск конкурсантів до наступного етапу конкурсного відбору;

- 12.40 - 13.20 - публічна та відкрита презентація кандидатами перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;

- 13.20 - 14.00 - підведення підсумків конкурсу та визначення переможців конкурсу.

Шевченківський район

- 14.30 - 15.00 - перевірка членами комісії Шевченківського району ситуаційних завдань, оголошення результатів розв’язання ситуаційних завдань та допуск конкурсантів до наступного етапу конкурсного відбору;

- 15.00 - 15.45 - публічна та відкрита презентація кандидатами перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти:

- 15.45 - 16.30 - підведення підсумків конкурсу та визначення переможців конкурсу.

УВАГА!

андидатам на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Деснянського та Шевченківського районів міста Києва потрібно прибути за 15 хвилин до початку конкурсних випробувань.

Враховуючи продовження дії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи, та з метою збереження здоров’я кандидатів і учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук).

Бережіть себе і оточуючих!

ДО УВАГИ КАНДИДАТІВ 

на зайняття посад керівників закладів
загальної середньої освіти Деснянського та Шевченківського районів
 міста Києв 

19 жовтня 2021 року відбулося перше засідання конкурсних комісій для проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Деснянського  та Шевченківського районів міста Києва щодо перевірки поданих кандидатами документів  на відповідність установленим законодавством вимогам та допущення кандидатів до участі в конкурсному відборі.

За результатами засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Деснянського району міста Києва допущено до участі у конкурсі кандидатів:

  • Євтушенко Тетяну Петрівну;
  • Ляшенко Анну Миколаївну;
  • Маркосян Вікторію Юріївну;
  • Солопенка Володимира Анатолійовича.

За результатами засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Шевченківського району міста Києва допущено до участі у конкурсі кандидатів:

  • Авраменка Ігоря Олександровича;
  • Маняченко Людмилу Георгіївну;
  • Скляра Віталія Леонідовича. 

Не допущено до участі у конкурсі кандидата Слюсаренка Юрія Тимофійовича.

 УВАГА!!!

 З 20 по 23 та 25 жовтня 2021 року з 10.00 до 13.00 год. відбудеться ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, в якому оголошено конкурс на посаду директора, його трудовим колективом, представниками органів громадського самоврядування такого закладу, на посаду директора якого претендує кандидат.

При відвідуванні закладу освіти,  враховуючи продовження дії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи, та з метою збереження здоров’я учасників конкурсу, просимодотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання засобів індивідуального захисту (зокрема, захист обличчя).

Бережіть себе і оточуючих! 

ДО УВАГИ членів конкурсних комісій
для проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти
Деснянського та Шевченківського районів міста Києва

19 жовтня 2021 року відбудуться засідання конкурсних комісій дляпроведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва (бул. Т.Шевченка, 3, ІІ поверх, актова зала):

14.00 - 15.00 - засідання конкурсної комісії Деснянського району;

15.00 - 16.00 - засідання конкурсної комісії Шевченківського району;

(на порядку денному питання:

  • обрання голови та секретаря конкурсних комісій;допуск кандидатів до конкурсних випробувань;
  • визначення членів комісій для участі у тестуванні та ситуаційному завданні).

Враховуючи продовження дії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи, та з метою збереження здоров’я учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту (зокрема захист обличчя).

Бережіть себе і оточуючих!


Оголошення 
про проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва

 

 

Найменування і місцезнаходження закладу освіти

ПЕРЕЛІК закладів освіти, в яких оголошується конкурс на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва 

Деснянський район:

1. Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) - школа І-ІІ ступенів № 278 Деснянського району міста Києва (02230, м. Київ, вул. Радосинська, буд. 2-А);

2. Гімназія «Троєщина» ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва (02232, м. Київ, вул. Марини Цвєтаєвої, буд. 14-В).

Шевченківський район:

1. Школа І-ІІІ ступенів № 169 Шевченківського району м. Києва (04060,  м. Київ, вул. Володимира Сальського, буд. 2).

Найменування посади та умови оплати праці

Директор закладу загальної середньої освіти, посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410 (14-18 тарифний розряд).

Надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002       № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності та об'єднань державних підприємств».

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту». 
Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі Для участі в конкурсі подаються такі документи:

1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копія паспорта громадянина України;

4) копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

5) документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

6) копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

7) довідка про відсутність судимості;

8) довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Документи приймаються з 16 вересня по 11 жовтня 2021 року (в електронному вигляді на період дії карантину) щодня з 08:00 год. до
17:00 год. на електронну адресу: [email protected]. Документи, зазначені у пунктах 1-9 переліку, надсилати одним файлом (упорядковані згідно з переліком) у форматі pdf. 
Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалістьКонкурсний відбір здійснюватиметься  22 жовтня 2021 року за результатами:

перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту»  та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

        Інформація про дату, час та місце проведення етапів конкурсного відбору буде розміщуватися на сайті Департаменту освіти і науки додатково.
Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі.

Юрченко Світлана, тел. 279-17-45,

[email protected]

 

 

Наказ Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 138 від 15.09.2021 "Про оголошення конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва"

 

 

 

 

Публічний захист перспективних планів розвитку закладів загальної середньої освіти міста Києва

 

До уваги кандидатів та членів конкурсних комісій

25 серпня 2021 року у приміщенні Київського університету імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13Б, ауд. 227 (зала вченої ради)) відбудеться захист публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва згідно з графіком (онлайн трансляція).

Початок проведення публічних виступів о 09.00 год.

Графік проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти

25.08.2020

Голосіївський і Дарницький райони (9.00-12.00)

Деснянський і Дніпровський райони (12.00-15.00)

Святошинський і Шевченківський райони (15.00-18.00)

 

 

 

 

Реєстрація кандидатів розпочинається за 15 хвилин до початку конкурсного випробування. При собі мати документ, що засвідчує особу та презентацію перспективного плану розвитку на USB – флеш накопичувачі.

Враховуючи продовження дії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи, та з метою збереження здоров’я кандидатів і учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту (зокрема захист обличчя).

Бережіть себе і оточуючих!

Трансляція випробувань кандидатів на зайняття вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва
 

До уваги кандидатів на зайняття вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва

19 серпня 2021 року відбудуться конкурсні випробування для кандидатів на зайняття вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва згідно з графіком

- тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти - 19 серпня 2021 року, початок о 9.00 год.;

- перевірка професійних компетентностей шляхом вирішення ситуаційного завдання - 19 серпня 2021 року, початок о 10.30 год.

 

Тестування на знання законодавства України

Час

Райони

9.00 – 10.00

Голосіївський і Дарницький

10.00 – 11.00

Деснянський і Дніпровський

11.00 – 12.00

Святошинський і Шевченківський

 

Вирішення ситуаційного завдання

Час

Райони

10.30 – 11.30

Голосіївський і Дарницький

11.30 – 12.30

Деснянський і Дніпровський

12.30 – 13.30

Святошинський і Шевченківський

 

Конкурсні випробування відбудуться у приміщенні КНП «Освітня агенція міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Кудряшова, 12/14.

Реєстрація кандидатів розпочинається за 15 хвилин до початку конкурсного випробування. При собі мати документ, що засвідчує особу.

 Враховуючи продовження дії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи, та з метою збереження здоров’я кандидатів і учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту (зокрема захист обличчя).

Бережіть себе і оточуючих!

ДО УВАГИ КАНДИДАТІВ на зайняття посад керівників закладів
загальної середньої освіти міста Києва

 16-17 серпня 2021 року з 10.00 до 13.00 год. відбудеться ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом, представниками органів громадського самоврядування закладу, на посаду директора якого претендує кандидат.

До уваги кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва

11 серпня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва щодо перевірки поданих кандидатами документів  на відповідність установленим законодавством вимогам та допущення кандидатів до участі в конкурсному відборі.

За результатами засідання конкурсної комісії: допущено до участі у конкурсі кандидатів:

Список кандидатів  на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти, допущених до участі у конкурсі

    1.             Авраменко Ігор Олександрович
   2.             Ананьєва Марія Миколаївна
   3.             Андрійчук Олена Сергіївна
   4.             Бабка Ірина Петрівна
   5.             Бодашевська Ганна Василівна
   6.             Кожушко Євген Володимирович
   7.             Котяхова Наталія Валеріївна
   8.             Кричевська Юлія Юріївна
9.           Макаренко Марія Олександрівна
 10.             Маркова Яна Олександрівна
 11.             Маркосян Вікторія Юріївна
 12.             Орлова Ольга Миколаївна
 13.             Щерба Олена Валеріївна

 

Список кандидатів  на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти, допущених до участі у конкурсі за умови надання сертифікатів про рівень володіння державною мовою (рівень вільного володіння першого ступеня або рівень вільного володіння другого ступеня) до 19.08.2021 особі, уповноваженій на прийом документів

     1.             Дедухно Ольга Миколаївна
     2.             Доценко Оксана Юріївна
     3.             Євтушенко Тетяна Петрівна
     4.             Заславська Леся Петрівна
     5.             Зоріна Вікторія Іванівна
     6.             Козлова Ірина Валеріївна
     7.             Кочубей Ігор Михайлович
     8.             Лавріненко Вячеслав Вікторович
     9.             Левченко Кристина Валеріївна
10.             Максименко-Бевз Валентина Михайлівна
11.             Морозова Наталія Єгорівна
12.             Нікітченко Андрій Миколайович

 

Список кандидатівна зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти, яких не допущено
до участі у конкурсі

     1.           Весельська Людмила Броніславівна
     2.           Маняченко Людмила Георгіївна
     3.           Міщенко Роман Вікторович
     4.           Хроленко Олег Олександрович

Протокол №1 від 11 серпня 2021 року засідання конкурсної комісії для проведення кокурсу на заміщення вакантних посад директорів заклідів загальої середньої освіти Голосіївського та Дарницького районів міста Києва

Протокол №1 від 11 серпня 2021 року засідання конкурсної комісії для проведення кокурсу на заміщення вакантних посад директорів заклідів загальої середньої освіти Деснянського та Дніпровського районів міста Києва

Протокол №1 від 11 серпня 2021 року засідання конкурсної комісії для проведення кокурсу на заміщення вакантних посад директорів заклідів загальої середньої освіти Святошинського та Шевченківського районів міста Києва

 ЗРАЗОК заяви про участь у конкурсі (пишеться власноручно) 

ДО УВАГИ КАНДИДАТІВ!

6 липня 2019 року набув чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» від 25 квітня 2019 року № 2704-VIII 

У статті 9 Закону № 2704 наведено перелік осіб, які зобов’язані володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків, серед яких і  керівники закладів освіти всіх форм власності.

З 16 липня 2021 року рівень володіння державною мовою деякими категоріями осіб (зокрема, держслужбовцями, прокурорами, суддями, керівниками закладів освіти) засвідчуватиме державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, який видаватиме Національна комісія зі стандартів державної мови. 

За результатами проведеного іспиту на визначення рівня володіння державною мовою особа отримає державний сертифікат, що засвідчує один з рівнів за шкалою: початковий рівень A, середній рівень B та рівень вільного володіння мовою C.

Документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою, подається особою до призначення на посади, визначені частиною першою статті 9 цього Закону.

Зареєструватися на іспит  можна, перейшовши за посиланням: https://mova.gov.ua/

Оголошення 
про проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власностітериторіальної громади міста Києва

 

Найменування і місцезнаходження закладу освіти

 

ПЕРЕЛІК

закладів освіти, в яких оголошується конкурс на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва 

Голосіївський район:

1. Школа І-ІІІ ступенів № 37 міста Києва (03150, м. Київ, вул. Антоновича, буд. 130/17);

2. Ліцей № 227 імені М.М. Громова міста Києва (03191, м. Київ, вул. Якубовського, буд. 7Д);

3. Школа І-ІІІ ступенів № 236 м. Києва (03143, м. Київ, вул. Заболотного, буд. 144). 

Дарницький район:

1. Школа І-ІІІ ступенів № 284 Дарницького району м. Києва (02175,  м. Київ, вул. Тростянецька, буд. 7-Г);

2. Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-етичного циклу № 302 міста Києва (02121, м. Київ, вул. Декабристів, буд. 8-А).

 Деснянський район:

1. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва (02232,    м. Київ, вул. Сержа Лифаря, буд. 6);

2. Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) - школа І-ІІ ступенів № 278 Деснянського району міста Києва (02230, м. Київ, вул. Радосинська, буд. 2-А);

3. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови Деснянського району міста Києва (02097,    м. Київ, вул. Будищанська, буд. 8);

4. Економіко-правовий ліцей ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва (02156, м. Київ, вул. Мілютенка, буд. 5-б).

 Дніпровський район:

1. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 103 м. Києва (02092,  м. Київ, вул. Алматинська, буд. 89).

 Святошинський район:

1. Середня загальноосвітня школа № 13 ім. І. Хитриченка Святошинського району м. Києва (03148, м. Київ, вул. Генерала Потапова, буд. 3);

2. Середня загальноосвітня школа № 215 Святошинського району м. Києва (03148, м. Київ, вул. Жмеринська, буд. 20).

 Шевченківський район:

1. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 102  з поглибленим вивчення англійської мови Шевченківського району м. Києва (04116, м. Київ,
вул. Шулявська, буд. 10/12);

2. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 155 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва (04053,
м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 5);

3. Школа І-ІІІ ступенів № 169 Шевченківського району м. Києва (04060,  м. Київ, вул. Володимира Сальського, буд. 2).

Найменування посади та умови оплати праці

 

 

Директор закладу загальної середньої освіти, посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410 (14-18 тарифний розряд).

Надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002       № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності та об'єднань державних підприємств».

Кваліфікаційні вимоги до

керівника закладу освіти

 

 

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі

 

 

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копія паспорта громадянина України;

4) копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

5) документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

6) копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

7) довідка про відсутність судимості;

8) довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Документи приймаються з 20 липня по 09 серпня 2021 року (в електронному вигляді на період дії карантину) щодня з 08:00 год. до
17:00 год. на електронну адресу: [email protected]. Документи, зазначені у пунктах 1-9 переліку, надсилати одним файлом (упорядковані згідно з переліком) у форматі pdf.

 

Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість

 

 

Конкурсний відбір здійснюватиметься з 18 по 20 серпня
2021 року за результатами:

перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту»  та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Інформація про дату, час та місце проведення етапів конкурсного відбору буде розміщуватися на сайті Департаменту освіти і науки додатково.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі.

Юрченко Світлана, тел. 279-17-45,

[email protected]

Захист публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Шевченківського та Деснянського районів

 

Захист публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Голосіївського та Дарницького районів (3 частина)

Захист публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Голосіївського та Дарницького районів (2 частина)

Захист публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Голосіївського та Дарницького районів

 

Захист публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Подільського району

Захист публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Солом'янського району

Захист публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Оболонського та Святошинського районів: https://bit.ly/3j9LwxT

 Захист публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Печерського району: https://bit.ly/35QHaUn

Захист публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти Дніпровського районуhttps://bit.ly/3qtIMNw 

  ДО УВАГИ

кандидатів та членів конкурсних комісій на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва

 Графік

проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва

 

25.06.2021 (33 особи)

І половина дня – 14 осіб

ІІ половина дня – 19 осіб

Дніпровський –  9.00-11.30

Печерський –  11.30-13.10

Оболонський – 14.00-15.30

Святошинський – 15.30-19.00

 

29.06.2021 (27 осіб)

І половина дня – 11 осіб

ІІ половина дня – 16 осіб

Солом’янський –  09.00-12.00

Подільський – 12.40-17.00

 

30.06.2021 (36)

І половина дня – 13 осіб

ІІ половина дня – 23 особи

Голосіївський – 09.00-12.00

Дарницький – 12.00-13.30

 

Шевченківський – 14.00-15.30

Деснянський – 15.30-19.00

25, 29 та 30 червня 2021 року у приміщенні ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» (бул. Т. Шевченка, 56, актова зала) відбудеться захист публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва згідно графіка (онлайн трансляція).

Початок проведення публічних виступів о 09.00 год. При собі мати документ, що засвідчує особу.

Враховуючи продовження дії карантину в місті Києві, де застосовуються протиепідемічні заходи, та з метою збереження здоров’я кандидатів і учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх вимог карантину, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук).

Бережіть себе і оточуючих!

До уваги кандидатів на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва

16 червня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва щодо перевірки поданих кандидатами документів  на відповідність установленим законодавством вимогам та допущення кандидатів до участі в конкурсному відборі.

За результатами засідання конкурсною комісією допущено до участі у конкурсі кандидатів:

 

№ ЗЗСО

ПІБ та посада

Голосіївський район

      1.             

Медична гімназія № 33

Переймибіда Лариса Валентинівна

      2.             

СШ № 87

Гентош Ольга Анатоліївна

      3.             

СШ № 110 

Дубовик Лариса Ігорівна

      4.             

Школа № 132

Савченко Микола Іванович

      5.             

Школа № 150

Гришко Юрій Юрійович

      6.             

Школа № 186

Мархай Олена Володимирівна

      7.             

Ліцей «Голосіївський» № 241

Шульга Наталія Вікторівна

      8.             

НВК"ДНЗ-ЗНЗ«Ромашка»

Кубрак Ольга Олексіївна

      9.             

НВК"ДНЗ-ЗНЗ«Славута»

Демещенко Тетяна Миколаївна

Дарницький район

      1.             

СШ № 105

Клименко Надія Петрівна

      2.             

Школа № 284

Захарченко Тетяна Василівна

      3.             

СШ № 329 «Логос»

Прутас Андрій Вікторович»

      4.             

Ліцей «Інтелект»

Романовський Сергій Васильович

Деснянський район

      1.             

СШ № 23

Ігнатов Олександр Володимирович

      2.             

КЗ «НВКСШ № 39

Кулик Валентина Володимирівна

      3.             

СШ№ 152

Вітечек Наталія Іванівна

      4.             

СШ № 247

Вишневська Тетяна Вячеславівна

      5.             

СШ № 250

Павленко Ольга Станіславівна

Зоріна Вікторія Іванівна

Євтушенко Тетяна Петрівна

      6.             

Школа № 276

Бердичевська Надія Петрівна

      7.             

СШ № 277

Маркосян Вікторія Юріївна

Максименко-Бевз Валентина Михайлівна

Скобля Наталія Юріївна

Дедухно Ольга Миколаївна

      8.             

НВКДНЗ - школа № 278

Коваль Оксана Дмитрівна

      9.             

Школа № 294

Щербак Діна Михайлівна

  10.             

СШ № 307

Лапіка Ірина Олександрівна

  11.             

СШ № 312

Дьяченко Тетяна Леонтіївна

  12.             

СШ № 313

Посадський Володимир Віталійович

Євтушенко Тетяна Петрівна

  13.             

«Вечірня школа № 18»

Штефан Любов Вікторівна

  14.             

СНВК«Деснянка»

Діденко Людмила Федорівна

  15.             

СНВК «Мрія»

Зварич Тетяна Володимирівна

Дніпровський район

      1.             

СЗШ № 126

Спринчук Наталя Олександрівна

Тименко Лідія Олексіївна

      2.             

НВК № 167

Кавун Олена Володимирівна

      3.             

СЗШ № 182

Яланський Денис Геннадійович

      4.             

СШ № 234

Тупало Вікторія Володимирівна

      5.             

СШ № 327

Стасюк Наталія Євгенівна

      6.             

Технічний ліцей

Андрієнко Анатолій Михайлович

      7.             

НВК «Монтессорі»

Жигаловська Вікторія Володимирівна

      8.             

СШ № 98

Зайцева Ольга Петрівна

Оболонський район

      1.             

СШ № 210

Ламза Дмитро Володимирович

Гунько Наталія Миколаївна

      2.             

Школа № 219

Логачов Сергій Сергійович

      3.             

Школа № 268

Антонюк Олена Леонідівна

Печерський район

      1.             

Гімназія № 56

Рудковська Руслана Андріївна

Петренко Діна Іллівна

      2.             

Школа № 90

Клюй Володимир Анатолійович

      3.             

СШ № 94 «Еллада»

Кузьменко Вікторія Євгенівна

      4.             

СШ № 181

Смирнова Марія Олександрівна

      5.             

УГЛ ім. Т. Шевченка

Вернудіна Ірина Володимирівна

Подільський район

      1.             

ЗНЗ Гімназія № 19 «Межигірська»

Білик Наталія Іванівна

Соловйова Ірина Іллівна

      2.             

ЗНЗ «СЗШ № 45»

Сергійчук Вікторія Валеріївна

Батрак Алла Степанівна

Орищенко Юрій Володимирович

      3.             

ЗНЗ «СЗШ № 93»

Маховська Олена Володимирівна

Міщенко Роман Вікторович

Миронюк Інна Миколаївна

      4.             

ЗНЗ «СШ № 114»

Гриша Ольга Олександрівна

      5.             

ЗНЗ "Фінансовий ліцей"

Шукевич Юрій Володимирович

Ільченко Людмила Михайлівна

      6.             

ЗНЗ "Вечірня (змінна) школа № 2"

Лазаренко Марина Павлівна

      7.             

СЗ дитячий будинок «Малятко»

Константінова Альона Миколаївна

      8.             

ЗНЗ"ШДС  ім. Софії Русової"

Савенко Оксана Олександрівна

Миронюк Наталія Валентинівна

Святошинський район

      1.             

СЗШ № 13 ім. І. Хитриченка

Макаренко Марія Олександрівна

      2.             

СЗШ № 72

Ткаченко Світлана Василівна

      3.             

СШ № 131

Бойкова Валентина Олександрівна

      4.             

САТШ № 203

Мельник Андрій Анатолійович

      5.             

СЗШ № 205

Науменко Віктор Миколайович

Медвідь Наталія Юріївна

      6.             

Школа № 206 імені Леся Курбаса

Лаговська Світлана Валеріївна

      7.             

СЗШ № 215

Весельська Людмила Броніславівна

      8.             

СЗШ № 235 ім. В'ячеслава Чорновола

Гордійчук Валерії Вікторович

 

      9.             

СШ № 304

Шуть Ганна Єлізаріївна

  10.             

СШ № 317

Качинська Тетяна Володимирівна

  11.             

Київська гімназія східних мов № 1

Проскура Оксана Іллівна

  12.             

СНВК «ДНЗ – ЗНЗ «Лілея»

Толмачова Тетяна Миколаївна

  13.             

НВК «ДНЗ – ЗНЗ «Довіра»

Зименко Тетяна Іванівна

  14.             

НВК «ДНЗ – ЗНЗ «Сузір'я»

Банітова Тетяна Петрівна

Солом’янський район

      1.             

СШ № 52

Шевченко Валерій Михайлович

      2.             

СШ № 149

Криворучко Оксана Миколаївна

      3.             

СШ № 159

Безсмертна Яніна Володимирівна

Майстренко Олександр Григорович

      4.             

СЗШ № 161

Оробей Наталія Олександрівна

 

Панкулич Лариса Анатоліївна

      5.             

СЗШ № 174

Калюк Катерина Андріївна

      6.             

СШ № 187

Максимець Світлана Костянтинівна

      7.             

СЗШ № 229

Хоміцька Лариса Юріївна

      8.             

СШ «Відродження»

Подейко Маргарита Валентинівна

      9.             

ЗНЗ «Київський спорт ліцей-інт»

Кореницький Олег Олександрович

Шевченківський район

      1.             

СШ № 41 ім. З. К. Слюсаренка

Фенченко Надія Миколаївна

      2.             

СШ № 91

Крик Тамара Михайлівна

      3.             

СШ № 135

Вінник Наталія Василівна

      4.             

Школа № 169

Маняченко Людмила Георгіївна

Шунькин Олександр Олександрович

      5.             

Гімназія № 172 «Нивки»

Новоселецький Геннадій Юрійович

За результатами засідання конкурсної комісії до участі у конкурсі не допущено Хроленка Олега Олександровича

ДО УВАГИ КАНДИДАТІВ!

Інформація щодо місця проведення тестування та письмового виконання ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти

  Тестування на знання законодавства України - 17 червня 2021 року о 10.00 год.
Розв’язання ситуаційного завдання - 17 червня 2021 року о 12.00 год. 

Район

Заклад

Адреса

Голосіївський

Гімназія № 179 м. Києва

просп. Голосіївський, 120-в

Дарницький

Гімназія № 267 м. Києва

вул. Вербицького, 7-а

Деснянський

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

№ 250 з поглибленим вивченням математики

просп. Маяковського, 49-б

Дніпровський

«Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна» м. Києва»

вул. Краківська, 20

Оболонський

Навчально-виховний комплекс «школа І-ІІ ступенів – ліцей «Управлінські технології»  № 240 «Соціум»

просп. Героїв Сталінграду, 39-г

Печерський

Ліцей інформаційних технологій № 79

вул. Шота Руставелі, 37

Подільський

Загальноосвітній навчальний заклад 

І-ІІІ ступенів «Ліцей № 100» «Поділ»

вул. Покровська, 4/6

Святошинський

Середня загальноосвітня школа № 35

вул. Гната Юри, 10-б

Солом’янський

Гімназія біотехнологій № 177

вул. Генерала Геннадія Воробйова (Курська), 12

Шевченківський

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій

 

вул. Ю. Іллєнка, 39

До уваги членів конкурсних комісій для проведення конкурсу
на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва

16 червня 2021 року з 14.00 до 17.00 год. відбудуться засідання конкурсних комісій для проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва:

14.00-15.00 год. - засідання конкурсних комісій Голосіївського, Дарницького, Дніпровського та Печерського районів;

15.00-15.45 год. – засідання конкурсних комісій Деснянського та Шевченківського районів;

15.45-16.30 год. засідання конкурсних комісій Подільського та Солом’янського районів;

16.30-17.15 год. засідання конкурсних комісій Оболонського і Святошинського районів.

На порядку денному питання:

1. Обрання голови і секретаря конкурсних комісій.

2. Допуск кандидатів до участі у конкурсі.

3. Визначення членів конкурсних комісій для участі у тестуванні кандидатів та вирішенні ними ситуаційного завдання.

4. Різне.

Засідання конкурсних комісій відбудеться за адресою: бул. Тараса Шевченка, 3, ІІ поверх, актова зала (приміщення Департаменту культури). 

Враховуючи продовження адаптивного карантину в місті Києві, та з метою збереження здоров’я учасників конкурсу, просимо дотримуватися всіх карантинних обмежень, а саме використання всіма учасниками конкурсу засобів індивідуального захисту.

Бережіть себе і оточуючих! 

Рішення Київської міської ради № 1441/1482 "Про затвердження Положення про конкурси на посади керівників закладів загальної середньої освіти, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва"

Увага!!!
Документи від кандидатів для участі у конкурсі на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти приймаються до 17:00 21 травня 2021 року!!!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!
До 17:00 26 травня 2021 року приймаються документи ТІЛЬКИ на зайняття посади керівника спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 98 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови.
До уваги претендентів на участь у конкурсі на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти!

Щодо довідки про відсутність судимості:

документ можна замовити на сайті Міністерства внутрішніх справ України за посиланням: odk.mvs.gov.ua 

ЗРАЗОК заяви про участь у конкурсі (пишеться власноручно) 

Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти 

 

 

Версiя для друку