Головна  →  Новини  →  2 квітня 2020

Київ отримає понад 3000 молодих дипломованих спеціалістів робітничих професій

Цьогоріч 24 заклади професійно-технічної освіти столиці підготували кваліфікованих робітників і молодших спеціалістів: 2561 випускник – на базі загальної середньої освіти, 487 – на базі повної загальної середньої освіти та 200 – на базі молодшого спеціаліста. Відповідно до навчальних планів випуск відбудеться у період із 23 до 26 червня.

«Заклади професійної та професійно-технічної освіти столиці внесли зміни в навчальні плани, щоб забезпечити безперервність освітнього процесу та провести випускні заходи згідно із традиційними графіками. Учні І та ІІ курсів під час обмежувальних заходів дистанційно вивчають теоретичну професійну та загальноосвітню частини матеріалу. Після відновлення навчального процесу планується посилена практична підготовка у навчальних майстернях та на виробництві», – прокоментував заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Нині заклади професійно-технічної освіти Києва ремонтують. Також здійснюється закупівля необхідних для практичного навчання товарів.

Зокрема:

  • у гуртожитку Київського професійного ліцею транспорту завершився капітальний ремонт душової кімнати з облаштуванням стелі гіпсокартоном та заміною сантехніки, встановлено нові енергозберігаючі вікна;
  • у Київському професійному енергетичному ліцеї закуплено первинний робочий інструмент, спецодяг, канцелярські товари та приладдя, також триває заміна вікон у виробничому корпусі;
  • у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну придбано спортивні товари та інвентар;
  • у навчальних корпусах Київського регіонального вищого професійного училища будівництва завершився процес монтажу тривожних кнопок, що допоможе вберегти людей під час можливої пожежі, у випадках прояву терористичних актів, будь-якій загрозі життю та здоров’ю дітей і педагогів.

«Щороку Київ займає високі позиції з наповнюваності профтехів серед регіонів України. Ми відчуваємо потребу столиці у фахівцях робітничих спеціальностей, тому постійно вдосконалюємо матеріально-технічну базу навчальних закладів, створюємо нові практичні центри, лабораторії та майстерні, щоб наші випускники були конкурентними фахівцями із гідними заробітними платами», – додав Валентин Мондриївський.

Перейти до спискуВерсiя для друку