Головна  →  Новини  →  4 вересня 2020

Віталій Кличко: «На сьогодні дві школи в столиці перевели на дистанційне навчання через захворювання вчителів»

Віталій Кличко: «На сьогодні дві школи в столиці перевели на дистанційне навчання через захворювання вчителів»

Дві школи Києва переведені на дистанційне навчання через захворювання вчителів. Ще в 11 школах на дистанційне навчання відправили загалом 20 класів. Там виявили інфікованих учнів. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

«На сьогодні дві столичних школи переведені на дистанційне навчання через захворювання вчителів. Ще в 11 школах на дистанційне навчання відправили загалом 20 класів. Через захворювання учнів на коронавірус. Також тимчасово закрили на карантин 4 дитячих садочки. По одному в Деснянському, Печерському, Оболонському та в Дніпровському районах. Я знову звертаюся до батьків: якщо зранку ви бачите у дитини симптоми ГРВІ – не ведіть її в садочок чи школу! Будьте уважними до здоров’я своїх дітей та безпеки інших дітлахів!» – наголосив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що місто робить все, щоб не допустити спалахів хвороби в начальних закладах. Так, всі муніципальні заклади освіти отримали необхідні дезінфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту.

Усі школи працюють за чітким регламентом. І мають також інструкції на випадок виявлення хворого на коронавірус.

Учням та педагогам щоранку, перед заняттями, вимірюють температуру. А класи на перервах провітрюють.

«Більше того, задля посилення протиепідемічної безпеки місто збільшило фінансування витрат на закупівлю необхідних засобів для шкіл. До 40 мільйонів гривень. Спочатку, як я говорив, на ці заходи спрямували 30 мільйонів», – наголосив Віталій Кличко.

Перейти до спискуВерсiя для друку