Головна  →  Новини  →  6 травня 2021

Валентин Мондриївський: Столичні заклади освіти працюють за розробленим регламентом роботи на час пандемії

Валентин Мондриївський: Столичні заклади освіти працюють за розробленим регламентом роботи на час пандемії

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський відвідав одну зі шкіл Дарницького району столиці та перевірив, як заклади освіти повернулися до очного освітнього процесу.

«У школі № 333 навчаються 575 учнів у 16 класах і працюють 39 педагогів. Як і у всіх комунальних закладах освіти міста, тут діє спеціально розроблений регламент роботи на час пандемії. Зокрема, запроваджена система щоденного контролю за станом здоров’я всіх вчителів та учнів. А також окремий розклад початку занять і перерв на прийом їжі для кожного класу. Регулярно здійснюють дезінфекцію в усіх приміщеннях закладу, на ігрових, спортивних майданчиках та стадіонах», – повідомив Валентин Мондриївський.

Згідно з правилами, вхід до школи дозволений тільки у захисній масці. Діти мають заходити в заклад без батьків, а під час пересування приміщеннями школи бути в масках. Маски учні можуть не одягати винятково на уроках та в їдальні.

«Ми робимо все, щоб навчання у столичних школах та садочках було максимально безпечним – і для учнів та вихованців, і для освітян», – підкреслив Валентин Мондриївський.

Загалом, за словами заступника голови КМДА, у Києві на сьогодні працюють усі комунальні школи, яких у місті 428, та 571 дитячий садок. Один дитячий садок закритий на реконструкцію.

Загалом у столиці на коронавірус хворіють 137 школярів та 74 вчителя.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку