КМДА Київська міська державна адміністрація


13 травня 2021

На Оболоні з’являться три нових дитячих садочки та школа

Департамент містобудування та архітектури КМДА подав на розгляд Київради оновлену містобудівну документацію Оболонського району. Відповідний проект рішення депутати планують розглянути під час пленарного засідання 13 травня.

Згідно з проєктом детального плану Оболонського району, в першу чергу, будуть приділяти увагу інфраструктурним об’єктам.

Так, район потребує будівництва нових закладів освіти, і саме це враховує нова містобудівна документація. Зважаючи на наявні потреби та перспективи розвитку, заплановане відкриття трьох закладів дошкільної освіти на 420 місць, а саме: два вбудовано-прибудованих заклади місткістю на 80 та на 100 місць та одного окремо розташованого закладу на 240 місць. Також в Оболонському районі з’явиться і новий комплекс об’єднаних закладів загальної середньої освіти з закладом професійної освіти, який розраховано на 1500 учнів, у тому числі 1440 учнівських місць загальної освіти та 60 місць для отримання професійної освіти.

Другим важливим напрямом реалізації планів є забезпечення району закладами медичного обслуговування. У документації запроектовані амбулаторії сімейного лікаря загальної практики (нормативна потреба 150 відвідувань у зміну) на перших поверхах житлових будинків, що заплановані до будівництва уздовж вул. Проектної, 1.

Також проєкт детального плану передбачає заходи із розвитку інженерно-транспортної інфраструктури, спрямовані на організацію комфортних та безпечних зв’язків наявного житлового масиву із проектним комплексом, до складу якого увійшли об’єкти соціальної інфраструктури.

Урешті, згідно з містобудівною документацією, заплановано організацію маршруту транспорту Великою Кільцевою дорогою, будівництво другого підземного та надземного переходів.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.