Головна  →  Новини  →  13 травня 2021

Пишаємося перемогами наших учнів та вчителів!

Упродовж ІІ семестру учні Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» успішно опановували не тільки навчальний матеріал у змішаному форматі, а й показали вражаючі результати у різноманітних конкурсах та олімпіадах.

Одні ліцеїсти обрали науку і цифри, інші - досягли спортивних вершин.  На сьогодні маємо  5 золотих, 5 срібних, 7 бронзових медалей міжнародних олімпіад , звання чемпіона Європи з класичних шашок, чемпіона України з лижного орієнтування, 14 призових місць зі спортивного орієнтування на велосипедах і право представляти Україну на міжнародних математичних змаганнях.

Щиро вітаємо переможців, учасників, вчителів-наставників та батьків! Ми пишаємося нашою талановитою учнями та бажаємо залишатися лідерами по життю. Успіхів, віри в себе та свої сили, а найголовніше – міцного  здоров’я!

Презентуємо «скарбничку досягнень 2021» ліцею «Лідер» № 171:

XVII Міжнародна Жаутиківська комплексна олімпіада, січень 2021, Казахстан, онлайн

Інформатика:
срібна медаль –Бідзілля Святослав (11 клас);
бронзова медаль –Кравченко Олег та Мокін Григорій (10 клас)
Математика:
срібна медаль –Андрієць Семен (10 клас) та Колодач Яна (11 клас);
бронзова медаль – Наумець Захар (11 клас) та Романюк Ірина (9 клас).

Європейська математична олімпіада (ХІ European Maths Olympiad ), жовтень 2020,  онлайн

Золота медаль - Геник Поліна (9 клас),

Романюк Ірина (9 клас)

55-та Міжнародна Менделєєвська олімпіада школярів з хімії, квітень 2021, онлайн

Золота медаль - Холомеєв Ігор (11 клас, вчитель - Головань Олексій Валерійович)

Македонська  математична олімпіада FMC, 30 вересня  2021
золота медаль - Геник Поліна (9 клас), Романюк Ірина (9 клас);
срібна медаль - Валесюк Єгор (9 клас, Матвійчук Владислав (10 клас);
бронзова медаль - Андрієць Семен (10 клас), Трегубенко Борис (10 клас), Шемчук Костянтин ( 10 В клас).

Міжнародна олімпіада з математики – відбір, квітень 2021, Київ

Наумець Захар посів 4 місце в рейтингу та увійшов до команди, яка буде представляти нашу країну на міжнародному рівні. У змаганнях брали участь 15 учнів із різних регіонів України, троє з них - учні ліцею «Лідер».

Чемпіонат Європи з шашок-64, травень 2021, Туреччина

На Чемпіонаті Європи з шашок-64 серед юнаків Ігор Баранов (1 клас, тренер Шманенко Марія) став чемпіоном Європи з класичних шашок у категорії до 9 років. У рапіді Ігор посів друге місце, у бліці – третє.

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на велосипедах, травень 2021, Київ

Команда ліцею «Лідер-Тур» під керівництвом Стрижак Олени Анатоліївни та Калінкіна Олександра Борисовича вибороли 14 призових місць.

Золота медаль - Степаненко Дарина (6 клас), Кривий Олег (10 клас), Мащенко Ліза (11 клас), Коворотний Олег (9 клас), Гордієнко Анна (9 клас), Ірха Анна (8 клас);

Срібна медаль -Куцак Ярослав (7 клас), Витвицький Антон (9 клас), Поєнко Вадим (9 клас), Косенко Олександра (8 клас)та Двірний Максим (9 клас);

Бронзова медаль - Чижова Анастасія (7 клас), Віріч Артем (7 клас) та Кошевий Лев (5 клас).