Головна  →  Новини  →  26 серпня 2021

Віталій Кличко: До нового навчального року здійснили ремонти в 217 садочках та в 242 школах столиці

Віталій Кличко: До нового навчального року здійснили ремонти в 217 садочках та в 242 школах столиці

Сьогодні в школах столиці завершують підготовку до зустрічі учнів 1-го вересня. Влітку у кожному другому закладі освіти здійснили поточні або капітальні ремонти. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час Серпневої педагогічної онлайн-конференції.

Зокрема, в місті відремонтували 217 садочків та 242 школи. На підготовку до нового навчального року столиця виділила 1,8 млрд грн.

Віталій Кличко підкреслив, що сфера освіти дуже важлива для столиці і пріоритетна. За сім останніх років фінансування галузі зросло майже у 5 разів. Із 5 млрд грн у 2014 році до майже 25 млрд – цього року.

«За ці кошти ми будуємо нові та оновлюємо існуючі заклади освіти. Закуповуємо обладнання, забезпечуємо харчування. Створюємо комфортні умови для навчання дітей та для роботи педагогів. З виділених коштів понад 70% йдуть на заробітну плату працівників освіти. А їх у столиці 72 тисячі. Зауважу, що окрім зарплатні та доплат, гарантованих законодавством, усі працівники закладів освіти Києва отримують максимальні муніципальні надбавки. Бо ми розуміємо наскільки важлива ваша праця! Щороку ми відкриваємо нові та реконструйовані заклади освіти. Це – сучасні школи і садочки європейського рівня. З найкращими умовами для виховання та навчання наших дітей! За кілька останніх років у Києві побудували 9 нових шкіл та збудували або капітально оновили 33 дитячих садочки. А також відкрили 110 груп у діючих садках», – сказав Віталій Кличко.

Він повідомив, що, враховуючи попередній досвід, за наступної хвилі пандемії місто не планує закривати садочки та початкову школу на карантин.

«Зазначу, що з квітня в столиці триває масштабна програма з вакцинації всіх киян та працівників освіти зокрема. Освітяни є пріоритетною групою захисту. Саме тому в Києві працюють 17 пунктів вакцинації, де щеплюють працівників шкіл, садочків та інших закладів освіти міста. На сьогодні кожен другий освітянин столиці вже вакцинований. А хто ще не встиг, наголошую: це треба зробити! Адже йдеться про ваше здоров’я і ваше життя! Я хочу всім вам побажати здоров’я, оптимізму, вдячних учнів і вдалого навчального року! Спасибі за вашу роботу і відданість справі. Адже вам ми довіряємо найдорожче – наших дітей», – звернувся до освітян Віталій Кличко.

Перейти до спискуВерсiя для друку