Головна  →  Новини  →  24 січня 2022

Валентин Мондриївський: Столичні школи наразі працюють у звичайному режимі

Валентин Мондриївський: Столичні школи наразі працюють у звичайному режимі

Захворюваність серед школярів – далека від критичних показників і столичні школи поки працюють у звичайному режимі. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Київ наразі перебуває в жовтій карантинній зоні, а це означає, що всі школи працюють у стандартному режимі. В той же час, керівництво шкіл має приймати самостійне рішення щодо переведення на дистанційний режим навчання класу, його паралелі або всієї школи – виходячи з ситуації із захворюваністю саме в закладі освіти. Зараз ми спостерігаємо зростання захворюваності і це тривожна тенденція, хоча кількість хворих не критично висока. Так, із 320 тисяч учнів та вчителів, хворих – трохи більше ніж 1,5 тисячі. На дистанційне навчання відправили 2 школи та майже тисячу класів у різних навчальних закладах», – повідомив Валентин Мондриївський.

Також заступник голови КМДА зазначив, що в столиці роблять усе для упередження стрімкого розповсюдження вірусу. 

«Голови районних адміністрацій отримали доручення посилити контроль за протиепідемічними заходами в школах. Є чіткий регламент з прибирання та дезінфекції, а також вимоги щодо доступу у приміщення співробітників і учнів. Нагадуємо батькам, що задля упередження розповсюдження  захворюваності просимо уважніше ставитися до здоров’я дітей і при перших ознаках респіраторного захворювання залишати їх вдома та робити тест на коронавірус», – зауважив Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, що столичні освітяни – лідери з вакцинації в країні і на сьогоднішній день щеплено 98 відсотків працівників освітніх закладів.

Перейти до спискуВерсiя для друку