КМДА Київська міська державна адміністрація


25 квітня 2022

Київ готується до проведення ХХ Міжнародного фестиваль-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

Київ готується до проведення ХХ Міжнародного фестиваль-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

Київ готується до проведення ХХ Міжнародного фестиваль-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах», який відбудеться 29 травня цього року. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський.

За його словами, вже 20 рік поспіль «Прес-весна на Дніпрових схилах» запрошує амбітних юних журналістів, літераторів, майстрів мікрофону та камери, фотографів, блогерів та їхніх педагогів не тільки зі столиці, а й з усього світу.

«Попри воєнний стан у столиці міська влада планує провести Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». У цей надважкий час для України ми налагоджуємо комфортне середовище для навчання дітей та сприяємо розвитку творчого потенціалу школярів, допомагаємо юним талантам реалізувати свої ідеї та напрацювання. Діти зможуть поспілкуватись з лідерами думок та взяти участь у вебінарах. У програмі фестивалю – нагородження переможців конкурсу в 10 номінаціях, майстер-класи від відомих журналістів, медіатренерів, режисерів, акторів та блогерів. Також цьогоріч буде реалізовано новий мініпроєкт «Щоденники війни» – (не)дитячі історії про життя маленьких українців в умовах російської агресії та їхні плани на світле майбутнє», – зазначив Валентин Мондриївський.

Заступник голови КМДА додав, що з міркувань безпеки нагородження дітей пройде в онлайн-форматі. На фінальному третьому етапі відбудуться прямі етери з лідерами думок та представниками делегацій із різних країн світу.

Зазначимо, цьогоріч розширилась географія учасників. До організаційного комітету фестивалю вже надійшло понад 150 робіт від претендентів із різних областей України та багатьох країн світу, а саме Азербайджану, Польщі, Нідерландів, Швеції, Данії, Узбекистану, Казахстану, Словаччини, Словенії та Чехії.

Учасники змагаються у 10 номінаціях: «Літературна робота», «Газета», «Журналістська робота», «Фоторобота», «Медіапроєкт», «Інтернет-журналістика», «Відеоробота», «Радіо робота», «Голос нового покоління», а також «Традиції та новаторство» для педагогів з медіадисциплін.

Організаторами фестивалю є Департамент освіти і науки Київської міської державної адміністрації, Київський Палац дітей та юнацтва та інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС». Фестиваль відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Конкурсні пропозиції на участь у міжнародному фестиваль-конкурсі дитячо-юнацької журналістики можна надавати до 1 травня за посиланням: https://bit.ly/3vEokw6 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.