КМДА Київська міська державна адміністрація


19 травня 2022

Мер Києва Віталій Кличко привітав і вручив відзнаки переможницям міської конкурсної програми «Киянка року - 2021»

Вітаємо колегу-освітянку директорку Київський фаховий коледж прикладних наук / Kyiv College of Applied Sciences Ганну Щуцьку з перемогою в номінації «Проєктний менеджмент»!
 
«Традиційно, ми проводили такі зустрічі напередодні Міжнародного дня захисту прав жінок. Втім, цьогоріч, через широкомасштабне вторгнення росії, нашу зустріч довелося перенести. Всі ми пережили драматичні дні і тижні. Столицю намагалися взяти штурмом, підкорити. І ми разом – кожен займаючись своєї справою – зламали плани агресора! Завдяки нашим Збройним Силам, добровольцям, територіальній обороні, Київ вистояв. Ворога відкинули від столиці. Та героїчна боротьба українського народу проти російських загарбників, що прийшли на нашу землю, триває. І нам ще багато випробувань доведеться пройти і багато викликів подолати», – сказав Віталій Кличко.
 
Він подякував кожній з жінок за їх працю і витримку, відданість державі, патріотизм і силу духу та привітав з Днем вишиванки.

«Разом ми вистоїмо, все подолаємо! І разом переможемо», – наголосив Віталій Кличко.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.