КМДА Київська міська державна адміністрація


26 травня 2022

Підготовка до нового навчального року у закладах професійної (професійно-технічної) освіти

У  складний час для України колективи закладів професійної (професійно-технічної)  освіти  розпочали підготовку до нового навчального року, продовжують утримувати та оновлювати сучасне освітнє середовище.

Створення неповторного іміджу закладу освіти – одне із ключових завдань колективу Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу. Питання привабливості, зручності, комфорту, впровадження новітніх технологій та обладнання є важливими для ефективного опанування професійними знаннями та вміннями.  Під час ремонтних робіт використано сучасний дизайн із застосуванням мотиваційного оздоблення стін, створено зони відпочинку…

Наразі закінчилися ремонтні роботи  сходових клітин,  що ведуть до SMART фабрики, яка функціонує майже два роки. Це улюблений сучасний осередок для здобувачів освіти, який забезпечує якісну професійну підготовку. Попереду ще багато цікавих проєктів, які планується реалізувати до нового навчального року.

Заклад освіти - це дім професій, в якому учні повинні відчувати себе зручно і затишно.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.