Головна  →  Новини  →  9 червня 2022

Місто готове збільшувати кількість дитсадків, які працюватимуть в умовах воєнного стану: наразі майже 400 дітей відвідують 34 опорні садочки, які відкрилися 1 червня

Місто готове збільшувати кількість дитсадків, які працюватимуть в умовах воєнного стану: наразі майже 400 дітей відвідують 34 опорні садочки, які відкрилися 1 червня

Місто готове збільшувати кількість дитсадків, які працюватимуть в умовах воєнного стану. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Микола Поворозник нагадав, що з 1 червня у столиці відновили роботу 34 опорні садочки. Таке рішення місто прийняло у зв’язку із тим, що у столицю повертаються містяни.

«Київ оживає, працює бізнес, підприємства критичної інфраструктури і багато людей повертаються на роботу. Тож у працюючих батьків, яким немає з ким залишити дітей, виникла потреба у роботі садочків. Наше ж завдання було її задовольнити. На сьогодні садочки відвідують майже 400 дітей. Загалом же до міських садочків до воєнного стану було оформлено майже 100 тисяч дітей Зрозуміло, що зі збільшенням у місті робочих місць може зростати й потреба у роботі садочків. Ми готові таку потребу задовольнити. Проте нагадаю: підстава для прийняття дитини в садочок – довідка від обох батьків про те, що вони працюють», – зазначив заступник голови КМДА.

Він також наголосив, що до київських садочків можуть відправити своїх дітей не тільки мешканці столиці, а й тимчасово переміщені особи та військовослужбовці. Для тих батьків, чиї діти не зареєстровані в столиці, необхідно пройти реєстрацію в електронній черзі, оформитись до київського садочка і після цього так само звернутись до свого дитячого навчального закладу та отримати направлення.

Микола Поворозник повідомив, що з 2 червня столичні школи розпочали набір першачків на вільні місця, а на сьогодні вже 25 тисяч дітей зараховані до перших класів

«Цього року місто максимально спростило умови зарахування до шкіл. Дозволено подачу документів в електронному вигляді, поштою або їхні скан-копії через довірену особу. Процес зарахування триватиме до 23 серпня. Окремо нагадаю, що оригінал медичної довідки потрібно подати також до 23 серпня», – поінформував заступник голови КМДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку