Головна  →  Новини  →  20 липня 2022

Валентин Мондриївський: 38 дитячих садків уже працюють у Києві

Валентин Мондриївський: 38 дитячих садків уже працюють у Києві

У столиці поступово відновлюється робота дитячих садків і сьогодні вже працюють 38 закладів. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«У столиці вже працюють 38 садочків, до яких записано 1750 дітей. Головною передумовою відкриття дошкільного закладу освіти була наявність укриття. Крім того, місто розробило досить дієвий механізм зарахування до чергових садочків дітей винятково працюючих батьків або тих, хто проходить службу в Збройних силах чи правоохоронних структурах. Для киян, чиї діти вже ходили в той чи інший садочок, достатньо надати довідки з роботи від обох батьків до свого ДНЗ і отримати направлення до чергового садочка в районі. Для тих батьків, чиї діти не зареєстровані у столиці, необхідно пройти реєстрацію в електронній черзі, оформитись до київського садочка і після цього так само звернутись до свого ДНЗ та отримати направлення. Садочки у всіх районах будуть відкривати поступово, враховуючи наповнюваність уже відкритих ДНЗ», – пояснив Валентин Мондриївський.

Він зазначив, що у разі потреби місто готове додатково відкрити необхідну кількість садочків, які також вже відповідають вимогам безпеки.

Перейти до спискуВерсiя для друку