КМДА Київська міська державна адміністрація


7 жовтня 2022

Віталій Кличко: Столиця розпочинає опалювальний сезон для закладів соціальної сфери

Віталій Кличко: Столиця розпочинає опалювальний сезон для закладів соціальної сфери

У столиці розпочинають опалювальний сезон для закладів соціальної сфери – лікарень, шкіл, садків та інших установ сфери. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Сьогодні Київ розпочинає опалювальний сезон для закладів соціальної сфери – столичних лікарень, шкіл, дитсадків та інших установ сфери. Таке рішення сьогодні ухвалила Рада оборони міста. Підключатимуть об’єкти до тепла індивідуально – за заявками їхніх керівників. Керівники цих закладів самостійно визначатимуть доцільність чи поки недоцільність увімкнення тепла. Щоб, з одного боку, забезпечити комфорт перебування в приміщеннях, а з іншого – не витрачати дарма тепло. Більшість закладів соціальної інфраструктури оснащені індивідуальними тепловими пунктами, що дозволяють регулювати постачання тепла та максимально ефективно використовувати енергоносії», – зазначив Віталій Кличко.

Що стосується житлових будинків, то міська влада орієнтуватиметься на погодні умови, аби рішення про початок підключення тепла було виваженим та раціональним.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.