Головна  →  Новини  →  14 березня 2023

Цифрові пристрої для освітян: для 55 дитсадків Києва, Бучі та Броварів передано ноутбуки

13 березня 2023 року, 55 дитячих садків Києва, Бучі та Броварів для забезпечення сталості та ефективності освітнього процесу отримали ноутбуки з ліцензіями і ресурсами від The LEGO Foundation.

Пристрої надають у межах співпраці МОН та The LEGO Foundation закладам дошкільної освіти, які є учасниками проєкту «Сприяння освіті». Уже забезпечено ноутбуками 260 дитсадків, 25 обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та 15 закладів вищої освіти.

«Вдячний колегам The LEGO Foundation за підтримку та реалізацію проєкту «Сприяння освіті» у дошкіллі. Так, 300 дитсадків України мають тренінговий, методичний та коучинговий супровід педагогів закладів дошкільної освіти командою тренерів The LEGO Foundation. Дитсадки беруть участь у Всеукраїнському фестивалі гри – навчання та натхнення «Play Fest», одержують ігрові набори LEGO тощо», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Також спільно реалізуються й інші проєкти та ініціативи для підтримки вихованців в Україні та тих осіб, які нині вимушено перебувають за кордоном. Зокрема, у межах гранту, який надано The LEGO Foundation дитячому фонду ООН (UNICEF), створено 35 центрів розвитку дітей «Play and Leаrn Hubs». Також українською командою тренерів the LEGO Foundation передбачено навчання та надання психосоціальної підтримки батькам, забезпечення закладів освіти Румунії та Молдови дидактичними матеріалами.

Нагадаємо, підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу документального аматорського кіно «Українська революція: ретроспективний погляд через 100 років».

Джерело: Мінітерство освіти і науки України

Перейти до спискуВерсiя для друку