Головна  →  Новини  →  14 червня 2023

У 420 школах Києва пролунає останній дзвоник

У 420 школах Києва пролунає останній дзвоник

Цьогоріч через загрозу блекауту зимові канікули було подовжено до 27 січня, через що офлайн навчання у школах Києва завершиться 16 червня, а останній дзвоник для учнів пролунає в різних закладах середньої освіти 15 або 16 червня. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Свято останнього дзвоника вже другий рік поспіль буде проходити в умовах широкомасштабної війни, яку росія розв’язала проти України. Саме тому головною умовою цього свята стане підвищена безпека. Працівники освітньої галузі багато зробили для того, щоб забезпечити якісний освітній процес у столиці. Майже дві третини юних киян навчались у своїх школах очно, що каже про високий ступінь довіри до нас, до того, що ми зробили заради безпечного навчання. Крім того, з освітнього процесу не випала і решта дітей, які навчались в онлайн форматі з різних куточків світу. Загалом серед школярів Києва п’ята частина зараз перебуває за кордоном», – заявив Валентин Мондриївський.

Він повідомив, що єдиних рекомендацій, крім заходів безпеки, закладам освіти не надавали, тож кожна школа окремо обиратиме зручний і безпечний формат випускних. Він також наголосив, що тільки з 9 та 11 класів цього року випускається майже 50 тисяч школярів, для яких останній дзвоник – справжнє свято.

 
Перейти до спискуВерсiя для друку