Головна  →  Новини  →  22 серпня 2023

Віталій Кличко: Цьогоріч у столичні школи підуть майже 25 тисяч першокласників, що близько до показників довоєнних років

Віталій Кличко: Цьогоріч у столичні школи підуть майже 25 тисяч першокласників, що близько до показників довоєнних років

1 вересня всі 420 шкіл Києва розпочнуть свою роботу. Абсолютна більшість із них – в очному форматі. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив, виступаючи на серпневій конференції освітян, що відбулася в Києві.

«Саме завдяки нашій з вами роботі та зусиллям освітній процес у Києві не зупинявся. І це в умовах, коли за час широкомасштабної війни російський агресор пошкодив у столиці 104 заклади освіти. 83 із них вже відновили, у решті тривають ремонтні роботи. Цьогоріч у столичні школи підуть майже 25 тисяч першокласників, що близько до показників довоєнних років. Я вважаю, це – прояв довіри до нас з вами. І прагнення батьків, щоб їх діти жили і навчалися в Україні, в Києві», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що незважаючи на широкомасштабну війну, складну економічну ситуацію, заробітна плата освітянам Києва виплачується своєчасно та в повному обсязі.

«Крім того, працівникам столичних закладів освіти збережено виплату надбавки за престижність праці – від 5% до 30%. А також стимулюючу надбавку за складність і напруженість роботи – у межах, встановлених чинним законодавством, – 50% окладу керівникам, 20% педагогічним та іншим працівникам освітніх закладів», – підкреслив Віталій Кличко.

Мер Києва подякував освітянам за їхню роботу. Та за результати, якими столиця пишається: 762 випускники отримали максимальні 200 балів за підсумками національного мультипредметного тестування.

«Попереду в нас ще багато викликів та випробувань, ми всі це розуміємо. Але головне – гідно та професійно виконувати свою роботу, спільними зусиллями допомагати всім, хто цього потребує. Вірити в себе та в свою країну. Разом ми все подолаємо! І переможемо! Слава Україні!» – наголосив Віталій Кличко.

Також мер Києва вручив кращим освітянам столиці відзнаки Міністерства оборони України та Київського міського голови.

Перейти до спискуВерсiя для друку